Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Shaping Brush ​

€ 17

Shaping Brush

Shaping Brush

Essential shaping brush with rounded compact bristles, providing seamless blending of powder, cream, and liquid.​

  • Synthetic bristles​
  • Suitable for powder, cream and liquid formulas
  • Birchwood handle​

Similar items

Blending Brush​ - Blending Brush - Still Life

Others also bought

Blending Brush​ - Blending Brush - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Braided Leather Card Holder - Blue/Brown - Still Life
Sculptural Pleat Trousers - Cream - Still Life
Hand Lotion​ - Perle de Coco - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Chain Choker Necklace - Gold - Still Life
Cropped Houndstooth Blazer - Grey/Checked - Still Life
Wool Mock-Neck Top - White/Black - Still Life
100% wool
Wool-Cashmere Mock Neck Jumper - Dark Mole - Still Life
Wool-cashmere
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Chartreuse - Still Life
Punk Bouquet Body Scrub - Punk Bouquet - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Mock-Neck Wool Jersey Top - Grey - Still Life
New100% wool
Wool-Blend Socks - Grey - Still Life
Paisley Silk Scarf - Brown/White Paisley - Still Life
100% silk
Silk-Blend Ribbed Socks - Brown - Still Life
Knee-Length Slip Skirt - Black - Still Life
Paisley Silk Scarf - Black/White Paisley - Still Life
100% silk
Textured Chain Necklace - Gold - Still Life
Freshwater Pearl Necklace - White/Gold - Still Life
Bamboo-Look Ring - Gold/Rhinestone - Still Life
Gathered Jersey Midi Skirt - Dark Brown - Still Life
High Waist Houndstooth Shorts - Grey/Checked - Still Life
Barrel-Leg Jeans - Light Khaki - Still Life
+10
100% cotton