Skip to:

Members get early access. Join or sign in to shop the promotion.

logo

Fragrance

Fragrance is the most personal thing you can wear. Our collection spans eau de toilette, concentrated perfume oils and layerable body mists - each crafted around a distinct identity rather than a trend. Wear a single scent as your signature or layer across the range to make something entirely your own.

Perle de Coco Eau de Toilette - Perle de Coco - Still Life
chf 49
50.0 ML | chf 980 / 1 L
11 scents
Perle de Coco Roll-on Perfume - Perle de Coco - Still Life
chf 29
6.0 ML | chf 4833.33 / 1 L
12 scents
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
chf 49
50.0 ML | chf 980 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Perfume Oil - Sicilian Sunrise - Still Life
chf 29
6.0 ML | chf 4833.33 / 1 L
12 scents
Perfect Pistachio Eau de Toilette​
chf 49
50.0 ML | chf 980 / 1 L
15 scents
Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
chf 49
50.0 ML | chf 980 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Punk Bouquet Perfume Oil - Punk Bouquet - Still Life
chf 29
6.0 ML | chf 4833.33 / 1 L
12 scents
Desert Edition Eau de Toilette - Desert Edition - Still Life
chf 49
50.0 ML | chf 980 / 1 L
11 scents
Desert Edition Perfume Oil - Desert Edition - Still Life
chf 29
6.0 ML | chf 4833.33 / 1 L
12 scents
Pink Noon Eau de Toilette - Pink Noon - Still Life
chf 49
50.0 ML | chf 980 / 1 L
11 scents
Pink Noon Perfume Oil - Pink Noon - Still Life
chf 29
6.0 ML | chf 4833.33 / 1 L
12 scents
Forest Haze Eau de Toilette - Forest Haze - Still Life
chf 49
50.0 ML | chf 980 / 1 L
11 scents
Forest Haze Perfume Oil - Forest Haze - Still Life
chf 29
6.0 ML | chf 4833.33 / 1 L
12 scents
Paper Blossom Eau de Toilette - Paper Blossom - Still Life
chf 49
50.0 ML | chf 980 / 1 L
11 scents
Paper Blossom Perfume Oil - Paper Blossom - Still Life
chf 29
6.0 ML | chf 4833.33 / 1 L
12 scents
Nocturnal Tales Eau de Toilette - Nocturnal Tales - Still Life
chf 49
50.0 ML | chf 980 / 1 L
11 scents
Nocturnal Tales Perfume Oil - Nocturnal Tales - Still Life
chf 29
6.0 ML | chf 4833.33 / 1 L
12 scents
Déjà Vu Mood Perfume Oil - Déjà Vu Mood - Still Life
chf 29
6.0 ML | chf 4833.33 / 1 L
12 scents
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ - Perfect Pistachio - Still Life
chf 49
50.0 ML | chf 980 / 1 L
11 scents
Perfect Pistachio Perfume Oil​ - Perfect Pistachio - Still Life
chf 29
6.0 ML | chf 4833.33 / 1 L
12 scents
Sardonyx Fire Perfume Oil - Sardonyx Fire - Still Life
chf 29
6.0 ML | chf 4833.33 / 1 L
12 scents
Amber Noir Eau de Toilette - Amber Noir - Still Life
chf 49
50.0 ML | chf 980 / 1 L
11 scents
Amber Noir Perfume Oil - Amber Noir - Still Life
chf 29
6.0 ML | chf 4833.33 / 1 L
12 scents
Miami Muse Eau de Toilette - Miami Muse - Still Life
chf 49
50.0 ML | chf 980 / 1 L
11 scents
Miami Muse Body Mist - Miami Muse - Still Life
chf 25
150.0 ML | chf 166.67 / 1 L
8 scents
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
chf 12
50.0 ML | chf 240 / 1 L
10 scents
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
chf 25
150.0 ML | chf 166.67 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
chf 12
50.0 ML | chf 240 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Sardonyx Fire Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
chf 25
150.0 ML | chf 166.67 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
chf 12
50.0 ML | chf 240 / 1 L
10 scents
Pink Noon Body Mist - Pink Noon - Still Life
chf 25
150.0 ML | chf 166.67 / 1 L
8 scents
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
chf 12
50.0 ML | chf 240 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
chf 25
150.0 ML | chf 166.67 / 1 L
8 scents
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
chf 12
50.0 ML | chf 240 / 1 L
10 scents
Arabesque Wood Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
chf 25
150.0 ML | chf 166.67 / 1 L
8 scents
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
chf 12
50.0 ML | chf 240 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
chf 25
150.0 ML | chf 166.67 / 1 L
8 scents
Online exclusive
36 of 41 products