Skip to:

Sale: New styles added

logo

Frilled Glitter Socks

chf 17
Out of stock

Lilac

Dark RedDark BrownLilacRust Brown
Choose size

Ribbed socks with a glitter lurex finish and a frilled cuff.

Similar items

Cashmere Socks - Red - Still Life
Silk-Blend Ribbed Socks - Rust Brown - Still Life
Sheer Socks - Brown - Still Life
Sheer Socks - Black - Still Life
Checked Socks - Black/White - Still Life
New
Checked Socks - Red/Checked - Still Life
New
Silk-Blend Ribbed Socks - Light Blue - Still Life
Checkered Socks - Light Beige - Still Life
Silk-Blend Ribbed Socks - Red - Still Life
Silk-Blend Ribbed Socks - Brown - Still Life

Others also bought

Relaxed Knit Jumper - Lilac - Still Life
Double-Twist Sculptural Ring - Gold/Beige - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Cropped Wide-Leg Jeans - Mid blue - Still Life
Boxy Knit Jumper - Lilac - Still Life
+4
Cotton-wool
Canvas Beauty Pouch - Miami Muse - Still Life
Sheer Pointelle Socks - Light Blue - Still Life
Merino Wool Polo Neck Top - Dark Brown - Lookbook
+1
New100% merino wool
Wide-Leg Jeans - Dark Brown - Still Life
+7
New
Cotton Crew-Neck T-Shirt - Light Mole - Still Life
+7
100% organic cotton
Merino Wool Polo Neck Top - Pink - Still Life
+1
New100% merino wool
Cotton Shirt - White - Still Life
+2
100% cotton
Linen Mini Dress - White - Still Life
+2
100% linen
Tailored Linen Shorts - Black - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
chf 9
30 ML | chf 300 / 1 L
8 scents
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
chf 9
30 ML | chf 300 / 1 L
8 scents
Flared Linen Midi Dress - Black - Still Life
100% linen
Baggy Jeans - Light Blue - Still Life
100% cotton
Zip-Up Turtleneck Cardigan - Dark Blue - Still Life
Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
chf 17
10 ML | chf 1700 / 1 L
+16
Chunky Chain Necklace - Silver - Still Life
Rib-Knit Tank Top - Dark Brown - Still Life
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton