Skip to:

Sale: Seasonal markdowns

logo

50% or more

Shop our exclusive sale selection and enjoy 50% off fashion favorites. Discover dresses, shoes, knitwear, coats, and accessories at unbeatable prices. Refresh your wardrobe with incredible deals and take advantage of these limited-time offers.

Shop by size

Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
chf 59chf 119
Sale
Ribbed Long-Sleeve Top - Brown/White Stripes - Still Life
+6
Sale
Boat-Neck Rib-Knit Top - Black - Still Life
Sale
Cashmere and cotton jumper - Beige - Still Life
SaleCashmere-cotton
Leather Derby Shoes - Black - Still Life
chf 95chf 199
Sale
Tapered Linen Blazer - Brown - Lookbook
Sale
Silk-Cotton Knit Jumper - Light Blue - Lookbook
SaleSilk-cotton
Bow-Collar Silk Mini Dress - Black - Still Life
Sale100% silk
Deep V-Neck Merino Wool Jumper - Light Blue - Lookbook
Sale100% merino wool
Checked Drawstring Shirt - Orange/Checked - Lookbook
Sale
Wool-Cotton Bouclé Jumper - Dark Pink - Lookbook
SaleWool-cotton
Mohair-Blend Knitted T-shirt - Brown - Lookbook
Pleated Mini Dress - Black - Lookbook
chf 95chf 189
Sale100% cotton
Boat-Neck Midi Dress - Blue/Printed - Lookbook
Sale
Strappy Velvet Midi Dress - Black - Still Life
Sale
Frilled Stand-Collar Blouse - Black/Floral - Still Life
Volume Shorts - Red/Multi Colour - Lookbook
chf 59chf 119
Sale
Leather Bowling Bag - Grey - Still Life
chf 132chf 299
Sale
Relaxed Wide-Leg Cotton Trousers - Rust Brown - Still Life
Sale100% cotton
Ribbed Mock-Neck Top - White - Lookbook
Sale
Floral Drawstring Shorts - Black/Florals - Lookbook
Sale
Straight-Leg Wool Trousers - Grey - Lookbook
Cream Blusher - Favourite Flower - Still Life
chf 17chf 35
11.3 G | chf 1504.42 / 1 KG
+1
Sale
Cream Blusher - Simply Pink - Still Life
chf 17chf 35
11.3 G | chf 1504.42 / 1 KG
+1
Sale
Tailored Press-Crease Trousers - Black - Lookbook
Tailored Press-Crease Trousers - Greige Melange - Still Life
Press-Crease Flared Jeans - Washed Mid Blue - Lookbook
Sale
Cream Blusher - Valentine - Still Life
chf 17chf 35
11.3 G | chf 1504.42 / 1 KG
+1
Sale
Oversized Mohair-Blend Sweater - Beige - Still Life
Rib-Knit Lurex Turtleneck - Dark Red - Still Life
Rhinestone Cuff Earrings - Gold - Still Life
Sale
Leather Bowling Bag - Cognac - Still Life
chf 149chf 299
Sale
Mini Silk Wrap Dress - Mole/Geometric Print - Lookbook
chf 159chf 329
Sale100% silk
adidas Samba LT - White - Still Life
chf 69chf 150
Sale
Cotton Balloon Trousers - Dusty Pink - Lookbook
Sale100% cotton
Ribbed Zip-Up Maxi Dress - Dusty Blue - Still Life
Sale100% cotton
36 of 282 products
...