Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Cashmere Headband

€ 29
100% cashmere

Dusty white

Dusty whiteBlack

This headband is made from incredibly soft cashmere that will keep your head and ears warm in the coldest of climes.

Similar items

Twist-Front Cashmere Headband - White - Still Life
Mohair-Blend Twist-Front Headband - Light Yellow - Still Life
Cashmere Ribbed Headband - Dark Brown - Still Life
100% cashmere
Cashmere Ribbed Headband - Grey Melange - Still Life
100% cashmere
Cashmere Ribbed Headband - Red - Still Life
100% cashmere
Mohair-Blend Twist-Front Headband - Dark Grey Melange - Still Life
Wide Classic Headband - Dark Brown - Still Life
Cashmere Beanie - Bright Blue - Still Life
100% cashmere
Brushed Cashmere Beanie - Light Pink - Still Life
100% cashmere
Fitted Cashmere Hood - Dark Brown - Still Life
New100% cashmere

Others also bought

Fringed Wool Blanket Scarf - White - Still Life
Twist-Front Cashmere Headband - White - Still Life
Cashmere Ribbed Headband - Dark Brown - Still Life
100% cashmere
Canvas Beauty Pouch - Miami Muse - Still Life
€ 29
169.0 G | € 171.6 / 1 KG
4 scents
Merino Wool Polo Neck Top - Dark Brown - Lookbook
+1
New100% merino wool
Rib-Knit Wool Boatneck Top - Dark Brown - Still Life
Short-Sleeve Cashmere Top - Dark Brown - Still Life
100% cashmere
Cashmere Ribbed Headband - Red - Still Life
100% cashmere
Boxy Knit Jumper - Dark Grey - Still Life
+5
Cotton-wool
Wide Classic Headband - Dark Brown - Still Life
Tie Waist Jersey Top - Black - Lookbook
Brushed Cashmere Cardigan - Dark Brown - Still Life
+1
New100% cashmere
Relaxed Wool-Cotton Cardigan - Mole - Still Life
Back in stockWool-cotton
Ruched Top - White - Still Life
Brushed Cashmere Beanie - Light Pink - Still Life
100% cashmere
Short Trench Coat - Burgundy - Still Life
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Relaxed Wool-Cotton Cardigan - Dark Blue - Still Life
Back in stockWool-cotton
Pink Noon Perfume Oil - Pink Noon - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Pull-On Wool Trousers - Dark Mole - Still Life
New100% wool
Wool Blend Beanie - Beige - Still Life
+3
Wool-mohair
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock
Knitted Cotton T-Shirt - Off-White - Still Life
100% cotton