Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Celestial Blitz Cream Highlighter

€ 6€ 25
Prev. Markdown: € 8
10.8 G | € 555.56 / 1kg
Out of stock

Celestial Blitz

Celestial BlitzGold WaveWarm Earth

A weightless cream highlighter that is easy to blend, leaving skin with a flattering glow.​

  • Luminous glow​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Blending Brush, Blending Sponge​ ​

 

Combine with

Image of Femme Flair Lip Gloss
Sale
Image of Cream Blusher
€ 12€ 25
Sale
Image of Bubblegum Sheer Lip Colour
Out of stock

Similar items

Glass Divine Balm Highlighter - Glass Divine - Still Life
€ 12€ 22
8.7 G | € 1379.31 / 1 KG
Sale
Futuristic Glow Balm Highlighter - Futuristic Glow - Still Life
€ 10€ 22
8.7 G | € 1149.43 / 1 KG
Sale

Others also bought

Cotton Shirt - Pink/Red Stripes - Still Life
€ 39€ 79
Prev. Markdown: € 49
+2
Sale100% cotton
Crewneck T-Shirt - Black - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
Satin Pull-On Shorts - Dark Pink - Still Life
Sale
Fitted Tank Top - White - Still Life
€ 12€ 19
Sale
Angular Cat Eye Sunglasses - Black - Still Life
Sleeveless Drawstring Midi Dress - Navy Blue Stripes - Still Life
€ 49€ 89
Prev. Markdown: € 59
Sale
Balloon-Sleeve Jacquard Blouse - Beige/Tartan - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Pink - Still Life
Heeled Leather Chelsea Boots - Black - Still Life
€ 99€ 179
Prev. Markdown: € 125
Sale
French Taupe Satin Lip Colour - French Taupe - Still Life
€ 17€ 22
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Straight-Leg Jeans - Light Washed Blue - Still Life
€ 49€ 99
Prev. Markdown: € 59
Sale100% cotton
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Oversized joggers - Light Greige - Still Life
€ 29€ 79
Sale100% organic cotton
Flounced Balloon-Sleeve Mini Dress - Dark Red - Still Life
Oversized Shirt - White/Brown Stripes - Still Life
€ 49€ 79
Sale
Cotton Crew-Neck T-Shirt - Pink - Lookbook
+7
100% organic cotton
Bouquet Satin Lip Colour - Bouquet - Still Life
€ 15€ 22
3.8 G | € 3947.37 / 1 KG
+6
Sale
Rib-Knit Cotton Cardigan - Muted Yellow - Still Life
Sale
Bias-Cut Mini Skirt - Dark Brown - Still Life
€ 35€ 59
Prev. Markdown: € 39
Sale
Drawstring V-Neck Mini Dress - Dusty Pink - Still Life
Press-Crease Cotton Trousers - Brown - Still Life
Sale100% cotton
Scuba Joggers - Dark Blue - Still Life
€ 55€ 89
Sale
Fit-and-Flare Midi Dress - White - Still Life
Femme Flair Lip Gloss - Femme Flair - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale