Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Femme Flair Lip Gloss

€ 8€ 15
4 ML | € 2000.00 / 1L
Sale

Femme Flair

Femme FlairSlightly BrownSmashing CoralCandy CaricatureWhimsy CherryCurrant CharmHush Flush

Ultimate mirror-like shine with caring properties and non-sticky finish.​ ​

  • High shine gloss​
  • Non-sticky finish​
  • Contains
  • Hyaluronic Acid​
  • Smoothing effect​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Lip Colour, Lip Pencil​ ​

 

Others also bought

Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Knitted Mohair-Blend Vest - Light Blue - Still Life
Powder Blush - Apricot Now - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Rib-Knit Cardigan - Dark Blue - Still Life
€ 59€ 119
SaleCotton-wool
Suede-Detail Trainers - White/Beige - Still Life
Sale
Fitted Tank Top - White - Still Life
€ 12€ 19
Sale
Tie-Back Gathered Blouse - Dark Mole - Still Life
Sale
Tutu Hype Lip Pencil - Tutu Hype - Still Life
€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.57 / 1 KG
+1
Sale
Mild Matcha Nail Colour - Mild Matcha - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Minimal Leather Sneakers - Silver - Still Life
Sale
Peach Print Sheer Lip Colour - Peach Print - Still Life
€ 15€ 22
3.5 G | € 4285.71 / 1 KG
+3
Sale
Soot Smudge Eye Pencil - Soot Smudge - Still Life
€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1 KG
+1
Sale
Triangular Rhinestone Hoops - Gold - Still Life
Large Tote Bag - Dark grey - Still Life
€ 99€ 149
Sale
Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Heart-Pendant Hoop Earrings - Silver - Still Life
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+5
100% organic cotton
Eye Marker - Ink Spill - Still Life
€ 19
1.1 ML | € 17272.73 / 1 L
Croco Effect Belt - Beige/Faux Croco - Still Life
€ 29€ 49
+1
Sale
Powder Blush - Fancy Brick - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Bold Bronze Eye Pencil - Bold Bronze - Still Life
€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1 KG
+1
Sale
Gathered Side Placket Top - Dark Grey - Still Life
100% cotton