Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Havana Blues Hand Lotion

€ 9
250 L | € 0.04 / 1L
Out of stock

Havana Blues

Havana BluesPerle de CocoSardonyx FireFleur de MimosaPunk Bouquet
Everyday luxurious conditioning lotion that keeps hands soft, supple and divinely scented with dry tobacco leaves withering among beloved jasmine and ripe lemon. 250 ml/8.45 fl oz.

Meadowfoam seed oil provides moisturisation.
Macadamia oil gives a luxurious skin feel.
Sweet almond oil is naturally rich in vitamin E and leaves skin soft and smooth.
Shea butter brings profound skin nutrition.

Similar items

Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Punk Bouquet Hand Cream - Punk Bouquet - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Fleur de Mimosa Hand Cream - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Hand Cream - Sardonyx Fire - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Miami Muse Hand Cream - Miami Muse - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Hand Cream Trio Kit - Blue/Red/Yellow - Still Life
€ 17
90 ML | € 188.89 / 1 L
Arabesque Wood Hand Cream - Arabesque Wood - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Hand Lotion - Sardonyx Fire - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents

Others also bought

Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Leather Tote Bag - Dark Brown - Still Life
Short Trench Coat - Beige - Still Life
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Plain-Knit Wool Top - Dark Red - Still Life
+2
New100% wool
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+5
100% organic cotton
Plain-Knit Wool Top - Light Yellow - Still Life
+2
100% wool
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Pink - Still Life
Wool-cotton
Leather Sock Boots - Dark Brown - Still Life
+1
New
Draped Cowl-Neck Top - Dark Red - Still Life
Wool Triangle Scarf - Beige - Still Life
100% wool
Asymmetric Wool Jacket - Dark Blue - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Cropped Houndstooth Blazer - Grey/Checked - Still Life
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Leather Penny Loafers - Brown/Faux Croco - Still Life
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Chunky Chain Link Necklace - Gold - Still Life
Online exclusive
Long Leather Gloves - Dark Brown - Still Life