Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Perle de Coco Hand Lotion

€ 4€ 9
250 ML | € 16.00 / 1L
Out of stock

Perle de Coco

Havana BluesPerle de CocoSardonyx FireFleur de MimosaPunk Bouquet
Everyday luxurious conditioning lotion that keeps hands soft, supple and divinely scented with a veil of milky coconut cruising seas of warm vanilla and sweet caramel. 250 ml/8.45 fl oz.
 
Macadamia oil gives a luxurious skin feel. Sweet almond oil is naturally rich in Vitamin E and leaves skin soft and smooth. The rich and nourishing butter attained from Shea nuts provides a luxurious feel, melting on skin while you massage it in. 
 

Combine with

Image of Perle de Coco Hand Soap
Out of stock
Image of Perle de Coco Glow Body Lotion

Similar items

Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Punk Bouquet Hand Cream - Punk Bouquet - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Fleur de Mimosa Hand Cream - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Hand Cream - Sardonyx Fire - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Miami Muse Hand Cream - Miami Muse - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Hand Lotion - Sardonyx Fire - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Amber Noir Hand Lotion​ - Amber Noir - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Arabesque Wood Hand Lotion - Arabesque Wood - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents

Others also bought

Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Tapered Knit Cardigan - Dark Brown - Lookbook
SaleWool-cotton
Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
Sale
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Straight Press-Crease Trousers - Black - Lookbook
Tapered Knit Cardigan - Dark Grey - Still Life
SaleWool-cotton
Rib-Knit Cardigan - Dark Blue - Still Life
€ 59€ 119
SaleCotton-wool
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Straight Press-Crease Trousers - Dark brown - Lookbook
Suede Baseball Cap - Dark Brown - Still Life
€ 39€ 69
SaleOnline exclusive
Rib-Knit Cardigan - Grey Melange - Still Life
€ 49€ 79
SaleWool-cotton
Ribbed Mock-Neck Top - White - Still Life
Sale
Knitted Jumper - Black - Still Life
€ 39€ 59
SaleWool-cotton
Mohair-Blend Knitted T-shirt - Brown - Still Life
Perle de Coco Eau de Toilette - Perle de Coco - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Alpaca-Blend Balloon-Sleeve Jumper - Brown - Still Life
Turtleneck Jumper - Burgundy - Still Life
€ 22€ 49
Prev. Markdown: € 25
+2
Sale
Crewneck T-Shirt - Black - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Burgundy/Pink - Still Life
Brushed Mohair-Blend Cardigan - Light Grey - Still Life
V-Neck Cotton Jumper - Mustard - Still Life
Sale100% cotton
Tapered Knit Cardigan - Beige - Still Life
SaleWool-cotton
Lace Button-Front Top - Beige - Still Life
Sale