Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Eau de toilette

Our Eau de Toilette perfume selection features a variety of scents designed to harmonize with your skin. Explore noted aromas like musky amber, fresh vanilla, and warm sandalwood, or opt for a light fragrance reminiscent of Bergamot and sun-dried linen. Find your signature scent and let our fragrances be the finishing touch to your look.

Desert Edition Eau de Toilette - Desert Edition - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Perle de Coco Eau de Toilette - Perle de Coco - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Amber Noir Eau de Toilette - Amber Noir - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Pink Noon Eau de Toilette - Pink Noon - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Forest Haze Eau de Toilette - Forest Haze - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Paper Blossom Eau de Toilette - Paper Blossom - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Miami Muse Eau de Toilette - Miami Muse - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Nocturnal Tales Eau de Toilette - Nocturnal Tales - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
11 of 11 products