Skip to:

Sale: New styles added

logo
  • Beauty

    /

Beauty

Discover the beauty universe of & Other Stories. Explore makeup, fragrance, nail polish, body care and scented candles designed to complement your everyday rituals. From expressive colour cosmetics to softly scented body essentials, each piece is crafted to bring together thoughtful formulas and signature scents.

Perle de Coco Eau de Toilette - Perle de Coco - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
10 scents
Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Perfect Pistachio Body Wash & Body Lotion Kit - Perfect Pistachio - Still Life
€ 29
700 ML | € 41.43 / 1 L
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
10 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Petal Expression Sheer Lip Colour - Petal Expression - Still Life
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Mermaid Hint Nail Colour - Mermaid Hint - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Canvas Beauty Pouch - Sicilian Sunrise - Still Life
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Eye Colour Palette - Printed Waves - Still Life
€ 29
6.2 G | € 4677.42 / 1 KG
Sicilian Sunrise Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sicilian Sunrise - Still Life
2 scents
Sicilian Sunrise Scented Candle - Sicilian Sunrise - Still Life
Mighty Mahogany Nail Colour - Mighty Mahogany - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Perle de Coco Scented Candle - Perle De Coco - Still Life
Perle de Coco Roll-on Perfume - Perle de Coco - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Sienna Stunner Lip Colour & Lip Pencil Kit - Sienna Stunner - Still Life
Plain Nougat Lip Glow - Plain Nougat - Still Life
Sicilian Sunrise Perfume Oil - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Pearlescence Nail Colour - Pearlescence - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Paper Blossom Eau de Toilette - Paper Blossom - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
10 scents
Baroque Red Nail Colour - Baroque Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Make Jam Sheer Lip Colour - Make Jam - Still Life
€ 22
3.5 G | € 6285.71 / 1 KG
+3
Desert Edition Eau de Toilette - Desert Edition - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
10 scents
Sardonyx Fire Hand Lotion - Sardonyx Fire - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Amber Noir Hand Soap - Amber Noir - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Deep Burgundy Matte Lip Colour - Deep Burgundy - Still Life
Rich Auburn Matte Lip Colour - Rich Auburn - Still Life
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Peony Ghost Nail Colour - Peony Ghost - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Frozen Moss Nail Colour - Frozen Moss - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Sardonyx Fire Perfume Oil - Sardonyx Fire - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
36 of 157 products
...

New makeup range

Discover more