Skip to:

Sale: New styles added

logo

Gift sets

Explore our gift sets for women, perfect for when you want to pamper a friend or find a thoughtful going-away gift. Whether you're on the hunt for beauty gifts or looking to shop holiday gift sets, our curated selection is sure to match your needs.

Sienna Stunner Lip Colour & Lip Pencil Kit - Sienna Stunner - Still Life
Sardonyx Fire Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sardonyx Fire - Still Life
2 scents
Hand Cream Trio Kit - Blue/Red/Yellow - Still Life
€ 17
90 ML | € 188.89 / 1 L
Perfect Pistachio Body Wash & Body Lotion Kit - Perfect Pistachio - Still Life
€ 29
700 ML | € 41.43 / 1 L
Hand Soap & Hand Lotion Kit - Arabesque Wood - Still Life
€ 22
500.0 ML | € 44 / 1 L
2 scents
Hand Soap & Hand Lotion Kit - Punk Bouquet - Still Life
€ 22
500.0 ML | € 44 / 1 L
2 scents
Sicilian Sunrise Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sicilian Sunrise - Still Life
2 scents
Rouge Icon Lip Colour & Lip Pencil Kit - Rouge Icon - Still Life
8 of 8 products