Skip to:
Skip to Navigation
chevron-down
Skip to Main Content
chevron-down
Skip to Footer
chevron-down
Sale: Up to 50% off
Sale: Up to 50% off
arrow-right
logo
menu
search
ellipsis
account
ellipsis
account
favourite-inactive
favourite-inactive
bag
bag
close
chevron-down
close
chevron-down
Splendid Chill Eye Colour Cream
favourite-inactive
€ 19
5.5 L | € 3.46 / 1L
Out of stock
Splendid Chill
Choose size
chevron-down
High pigment metallic cream eyeshadow that is fast drying and easily blendable. 0.17 fl oz / 5 ml
Details & Fit
chevron-right
chevron-right
Material
chevron-right
chevron-right
Shipping & Payment
chevron-right
chevron-right
Similar items
plus
favourite-inactive
Rouge Shadows Eye Colour Palette
€ 29
6.2 G | € 4677.42 / 1 KG
plus
favourite-inactive
Printed Waves Eye Colour Palette
€ 29
6.2 G | € 4677.42 / 1 KG
Others also bought
plus
favourite-inactive
Fitted-Waist Cotton Shirt
€ 89
+2
New
plus
favourite-inactive
Plain-Knit Wool Top
€ 59
+1
New
100% wool
plus
favourite-inactive
Fitted-Waist Cotton Shirt
€ 89
+2
New
100% cotton
plus
favourite-inactive
Alpaca-Blend Knitted Cardigan
€ 89
+6
New
plus
favourite-inactive
Wool-Cotton V-Neck Jumper
€ 59
+1
New
Wool-cotton
plus
favourite-inactive
Pleated Waist Shirt
€ 59
New
plus
favourite-inactive
Cotton Crew-Neck T-Shirt
€ 25
+7
100% cotton
plus
favourite-inactive
Fitted-Waist Cotton Shirt
€ 89
+2
100% cotton
plus
favourite-inactive
Boxy Cotton T-Shirt
€ 25
+4
100% organic cotton
plus
favourite-inactive
Wide-Leg Jeans
€ 89
+6
New
plus
favourite-inactive
Barrel-Leg Jeans
€ 99
+10
plus
favourite-inactive
Voluminous Belted Wool Coat
€ 249
+2
Back in stock
plus
favourite-inactive
Alpaca-Blend Knitted Cardigan
€ 89
+6
New
plus
favourite-inactive
Cashmere-Blend Jumper
€ 149
+1
New
Wool-cashmere
plus
favourite-inactive
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt
€ 69
plus
favourite-inactive
Short Trench Coat
€ 149
New
plus
favourite-inactive
Velvet Mock Neck Top
€ 39
New
plus
favourite-inactive
Fitted-Waist Cotton Shirt
€ 89
+2
100% cotton
plus
favourite-inactive
Merino Wool Wrap Cardigan
€ 69
New
100% merino wool
plus
favourite-inactive
Cashmere-Blend Jumper
€ 149
+1
New
Wool-cashmere
plus
favourite-inactive
Merino Wool Polo Neck Top
€ 59
+1
plus
favourite-inactive
Mock-Neck Lace Top
€ 49
New
plus
favourite-inactive
Rib-Trim Knitted Jumper
€ 79
plus
favourite-inactive
Boxy Knit Jumper
€ 59
+5
New
Cotton-wool
Beauty
/
Makeup
/
Eyes & Brows
/
Eye Colour Cream