Skip to:

Sale: New styles added

logo

Frilled Glitter Socks

€ 12
Out of stock

Lilac

Dark RedDark BrownLilacRust Brown
Choose size

Ribbed socks with a glitter lurex finish and a frilled cuff.

Similar items

Cashmere Socks - Red - Still Life
Sheer Socks - Brown - Still Life
Silk-Blend Ribbed Socks - Rust Brown - Still Life
Sheer Socks - Black - Still Life
Checked Socks - Black/White - Still Life
New
Checked Socks - Red/Checked - Still Life
New
Silk-Blend Ribbed Socks - Light Blue - Still Life
Checkered Socks - Light Beige - Still Life
Silk-Blend Ribbed Socks - Red - Still Life
Silk-Blend Ribbed Socks - Brown - Still Life

Others also bought

Relaxed Knit Jumper - Lilac - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Boxy Knit Jumper - Lilac - Still Life
+4
Cotton-wool
Double-Twist Sculptural Ring - Gold/Beige - Still Life
Canvas Beauty Pouch - Miami Muse - Still Life
Cropped Wide-Leg Jeans - Mid blue - Still Life
Sheer Pointelle Socks - Light Blue - Still Life
Rib-Knit Tank Top - Dark Brown - Still Life
Wide-Leg Jeans - Dark Brown - Still Life
+7
New
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Cotton Shirt - White - Still Life
+2
100% cotton
Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Flared Linen Midi Dress - Black - Still Life
100% linen
Zip-Up Turtleneck Cardigan - Dark Blue - Still Life
Chunky Chain Necklace - Silver - Still Life
Tailored Linen Shorts - Black - Still Life
Linen Mini Dress - White - Still Life
+2
100% linen
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Textured Bikini Briefs - Green - Still Life
+1
Online exclusive
Merino Wool Polo Neck Top - Dark Brown - Lookbook
+1
New100% merino wool
Brushed Cashmere Cardigan - Lilac - Still Life
+2
New100% cashmere
Baggy Jeans - Light Blue - Still Life
100% cotton
Cotton Crew-Neck T-Shirt - Light Mole - Still Life
+7
100% organic cotton