Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Miami Muse Eau de Toilette

€ 30
50 ML | € 600.00 / 1L
Out of stock

Miami Muse

Rose RevivalMidnight EncoreNeon RushMiami MuseSicilian Sunrise
Eau de Toilette spray to keep you lusciously scented and fresh throughout the day. Delicately scented with sugar-spun flower bouquet blended with bergamot and almond, this fragrance is high-flourishing with contrasting hints of cedarwood and musk. 50ml / 1.7 fl. oz.

Top notes: Pink pepper, guava

Heart notes: Raspberry blossom, violet

Base notes: Patchouli, pink cotton candy, musks

Matching Set

Image of Mini Miami Muse Body Mist
Image of Roll on Perfume

Similar items

Paper Blossom Eau de Toilette - Paper Blossom - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Pink Noon Eau de Toilette - Pink Noon - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Miami Muse Eau de Toilette - Miami Muse - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Forest Haze Eau de Toilette - Forest Haze - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Amber Noir Eau de Toilette - Amber Noir - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Desert Edition Eau de Toilette - Desert Edition - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Nocturnal Tales Eau de Toilette - Nocturnal Tales - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Perle de Coco Eau de Toilette - Perle de Coco - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents

Others also bought

Long Wool Coat - Black - Still Life
New
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Leather Tote Bag - Dark Brown - Still Life
Short Trench Coat - Beige - Still Life
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+5
100% organic cotton
Plain-Knit Wool Top - Dark Red - Still Life
+1
New100% wool
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Leather Penny Loafers - Brown/Faux Croco - Still Life
Plain-Knit Wool Top - Light Yellow - Still Life
+1
100% wool
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Pink - Still Life
+1
Wool-cotton
Leather Sock Boots - Dark Brown - Still Life
+1
New
Draped Cowl-Neck Top - Dark Red - Still Life
Wool Triangle Scarf - Beige - Still Life
100% wool
Asymmetric Wool Jacket - Dark Blue - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Cropped Houndstooth Blazer - Grey/Checked - Still Life
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
Chunky Chain Link Necklace - Gold - Still Life
Online exclusive
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Long Leather Gloves - Dark Brown - Still Life