Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Neon Rush Eau de Toilette

€ 30
50 L | € 0.60 / 1L
Out of stock

Neon Rush

Rose RevivalMidnight EncoreNeon RushMiami MuseSicilian Sunrise
Eau de toilette spray to keep you lusciously scented and fresh throughout the day. Delicately scented with ruby cherry dancing to the sound ​of wild orchid and tonka. 50ml / 1.7 fl. oz.

Top notes: CLEMENTINE,​ RUBY CHERRY, ​PINK PEPPER

Heart notes: FRANGIPANI, WILD ORCHID, JASMINE SAMBAC​

Base notes: TONKA BEANS, VANILLA BEANS, LIQUID MUSKS

Matching Set

Image of Body Mist

Similar items

Paper Blossom Eau de Toilette - Paper Blossom - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Pink Noon Eau de Toilette - Pink Noon - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Miami Muse Eau de Toilette - Miami Muse - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Forest Haze Eau de Toilette - Forest Haze - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Amber Noir Eau de Toilette - Amber Noir - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Desert Edition Eau de Toilette - Desert Edition - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Nocturnal Tales Eau de Toilette - Nocturnal Tales - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Perle de Coco Eau de Toilette - Perle de Coco - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents

Others also bought

Long Wool Coat - Black - Still Life
New
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Leather Tote Bag - Dark Brown - Still Life
Short Trench Coat - Beige - Still Life
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+5
100% organic cotton
Plain-Knit Wool Top - Dark Red - Still Life
+1
New100% wool
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Leather Penny Loafers - Brown/Faux Croco - Still Life
Plain-Knit Wool Top - Light Yellow - Still Life
+1
100% wool
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Pink - Still Life
+1
Wool-cotton
Leather Sock Boots - Dark Brown - Still Life
+1
New
Draped Cowl-Neck Top - Dark Red - Still Life
Wool Triangle Scarf - Beige - Still Life
100% wool
Asymmetric Wool Jacket - Dark Blue - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Cropped Houndstooth Blazer - Grey/Checked - Still Life
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
Chunky Chain Link Necklace - Gold - Still Life
Online exclusive
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Long Leather Gloves - Dark Brown - Still Life