Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Perle de Coco Eau de Toilette

€ 35
50 ML | € 700.00 / 1L

A long-lasting gourmand scent that captures notes of milky coconut cruising seas of warm vanilla and sweet caramel. ​EdT 50ml / 1.7 fl. oz.​ ​

Top notes: Caramel, Red Apple​

Mid notes: Bamboo, Jasmine, Ylang​

Base notes: Vanilla, Warm Milk Accord, Sandalwood​ ​

Fragrance family: Fruity​

Made in Italy

Combine with

Image of Perle de Coco Roll-on Perfume
Image of Perle de Coco Hand Lotion
Out of stock

Similar items

Perle de Coco Roll-on Perfume - Perle de Coco - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Miami Muse Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Punk Bouquet Perfume Oil - Punk Bouquet - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Forest Haze Perfume Oil - Forest Haze - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Pink Noon Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents

Others also bought

Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Perle de Coco Roll-on Perfume - Perle de Coco - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Hand Lotion​ - Perle de Coco - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Perle de Coco Scented Candle - Perle De Coco - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Mohair-Blend Jumper - Mole - Lookbook
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Wide-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
Sicilian Sunrise Perfume Oil - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Chunky Hoop Set - Gold - Still Life
Online exclusive
Barrel-Leg Jeans - Black - Still Life
+10
New100% organic cotton
Perfect Pistachio Body Wash & Body Lotion Kit - Perfect Pistachio - Still Life
€ 29
700 ML | € 41.43 / 1 L
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Mohair Blend Cardigan - Green/Multi Colour - Still Life
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Relaxed Knit Jumper - Black - Lookbook
Wool-Blend Socks - Grey - Still Life
Cutout Brass Earrings - Silver - Still Life
Tie-Waist Cotton Shirt - White - Still Life
+1
New100% cotton
Voluminous Belted Wool Coat - Black - Still Life
+2
Back in stock
Double-Circle Brass Ring - Silver/Green - Still Life
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive