Skip to:
Skip to Navigation
chevron-down
Skip to Main Content
chevron-down
Skip to Footer
chevron-down
Sale: Up to 50% off
Sale: Up to 50% off
arrow-right
logo
menu
search
ellipsis
account
ellipsis
account
favourite-inactive
favourite-inactive
bag
bag
close
chevron-down
close
chevron-down
Perle de Coco Hand Soap
favourite-inactive
€ 9
250 ML | € 36.00 / 1L
Out of stock
Perle de Coco
Choose size
chevron-down
Everyday indulgent wash that ensures hands are perfectly cleansed, cared for and divinely scented with a veil of milky coconut cruising seas of warm vanilla and sweet caramel. 250 ml/8.45 fl oz.
Mild cleansing agents ensure that hands do not dry out
Reviews (1)
rating-star
rating-star
rating-star
rating-star
rating-star
rating-star
5
chevron-right
chevron-right
Details & Fit
chevron-right
chevron-right
Material
chevron-right
chevron-right
Shipping & Payment
chevron-right
chevron-right
Similar items
plus
favourite-inactive
Miami Muse Hand Soap
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
plus
favourite-inactive
Amber Noir Hand Soap
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
plus
favourite-inactive
Sicilian Sunrise Hand Soap
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
plus
favourite-inactive
Pink Noon Hand Soap
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Others also bought
plus
favourite-inactive
Long Wool Coat
€ 299
Back in stock
plus
favourite-inactive
Cotton Crew-Neck T-Shirt
€ 25
+7
100% cotton
plus
favourite-inactive
Leather Tote Bag
€ 179
New
plus
favourite-inactive
Short Trench Coat
€ 149
New
plus
favourite-inactive
Mini Skirt
€ 59
New
plus
favourite-inactive
Plain-Knit Wool Top
€ 59
+2
New
100% wool
plus
favourite-inactive
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt
€ 69
plus
favourite-inactive
Boxy Cotton T-Shirt
€ 25
+5
100% organic cotton
plus
favourite-inactive
Plain-Knit Wool Top
€ 59
+2
100% wool
plus
favourite-inactive
Boxy Knit Jumper
€ 59
+5
Cotton-wool
plus
favourite-inactive
Wool-Cotton V-Neck Jumper
€ 59
Wool-cotton
plus
favourite-inactive
Leather Sock Boots
€ 179
+1
New
plus
favourite-inactive
Draped Cowl-Neck Top
€ 39
plus
favourite-inactive
Wool Triangle Scarf
€ 69
100% wool
plus
favourite-inactive
Asymmetric Wool Jacket
€ 199
New
plus
favourite-inactive
Boxy Knit Jumper
€ 59
+5
New
Cotton-wool
plus
favourite-inactive
Thin-Knit Cardigan
€ 69
New
Cotton-wool
plus
favourite-inactive
Cropped Houndstooth Blazer
€ 179
New
plus
favourite-inactive
Merino Wool Wrap Cardigan
€ 69
New
100% merino wool
plus
favourite-inactive
Leather Penny Loafers
€ 129
New
plus
favourite-inactive
Voluminous Belted Wool Coat
€ 249
+2
Back in stock
plus
favourite-inactive
Boxy Knit Jumper
€ 59
+5
New
Wool-cotton
plus
favourite-inactive
Chunky Chain Link Necklace
€ 39
Online exclusive
plus
favourite-inactive
Long Leather Gloves
€ 99
New
Beauty
/
Body care
/
Hand wash
/
Perle de Coco Hand Soap