Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Arabesque Wood Hand Soap

€ 9
250 L | € 0.04 / 1L
Out of stock

Arabesque Wood

Havana BluesPerle de CocoArabesque WoodPunk Bouquet
Everyday indulgent wash that ensures hands are perfectly cleansed, cared for and delightfully scented scented with fresh lemon and ginger that bring a fresh scent to the woody depth of moss and amber. ml/8.45 fl oz.

Mild cleansing agents ensure that hands do not dry out.

Similar items

Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Miami Muse Hand Soap - Miami Muse - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Amber Noir Hand Soap - Amber Noir - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents

Others also bought

Long Wool Coat - Black - Still Life
New
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Leather Tote Bag - Dark Brown - Still Life
Short Trench Coat - Beige - Still Life
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+5
100% organic cotton
Plain-Knit Wool Top - Dark Red - Still Life
+2
New100% wool
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Leather Penny Loafers - Brown/Faux Croco - Still Life
Plain-Knit Wool Top - Light Yellow - Still Life
+2
100% wool
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Pink - Still Life
+1
Wool-cotton
Leather Sock Boots - Dark Brown - Still Life
+1
New
Draped Cowl-Neck Top - Dark Red - Still Life
Wool Triangle Scarf - Beige - Still Life
100% wool
Asymmetric Wool Jacket - Dark Blue - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Cropped Houndstooth Blazer - Grey/Checked - Still Life
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
Chunky Chain Link Necklace - Gold - Still Life
Online exclusive
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Long Leather Gloves - Dark Brown - Still Life