Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Punk Bouquet Glow Body Scrub

€ 15
250 L | € 0.06 / 1L
Out of stock

Punk Bouquet

Punk Bouquet
Smoothing sugar scrub infused with shimmering pearls that leave the skin radiant and polished to a silken texture.  250ml/8.45oz

Macadamia oil gives a luxurious skin feel. Sweet almond oil is naturally rich in Vitamin E and leaves skin soft and smooth. The rich and nourishing butter attained from Shea nuts provides a luxurious feel, melting on skin while you massage it in.                                              


Matching Set

Image of Eau de Toilette
Image of Mini Body Mist
Image of Roll-on Perfume

Similar items

Punk Bouquet Body Scrub - Punk Bouquet - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Miami Muse Body Scrub - Miami Muse - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Arabesque Wood Body Scrub - Arabesque Wood - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Amber Noir Body Scrub - Amber Noir - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Sardonyx Fire Body Scrub - Sardonyx Fire - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents

Others also bought

Long Wool Coat - Black - Still Life
New
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Leather Tote Bag - Dark Brown - Still Life
Short Trench Coat - Beige - Still Life
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+5
100% organic cotton
Plain-Knit Wool Top - Dark Red - Still Life
+2
New100% wool
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Leather Penny Loafers - Brown/Faux Croco - Still Life
Plain-Knit Wool Top - Light Yellow - Still Life
+2
100% wool
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Pink - Still Life
+1
Wool-cotton
Leather Sock Boots - Dark Brown - Still Life
+1
New
Draped Cowl-Neck Top - Dark Red - Still Life
Wool Triangle Scarf - Beige - Still Life
100% wool
Asymmetric Wool Jacket - Dark Blue - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Cropped Houndstooth Blazer - Grey/Checked - Still Life
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
Chunky Chain Link Necklace - Gold - Still Life
Online exclusive
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Long Leather Gloves - Dark Brown - Still Life