Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Sardonyx Fire Perfume Oil

€ 15
6 L | € 2.50 / 1L
Out of stock

Sardonyx Fire

Sardonyx Fire
​Scented with dark amber, wild vanilla and hints of bloom are captured in every drop of this travel-friendly roll-on perfume oil. 6  ml/0.24 fl oz
Alcohol free

Top notes: Guava, pink freesia 

Heart notes: Rose absolute, saffron, Indian jasmine 

Base notes: Patchouli, black amber, vanilla beans
​

Matching Set

Image of Eau de Toilette
Image of Mini Body Mist

Similar items

Perle de Coco Roll-on Perfume - Perle de Coco - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Sardonyx Fire Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Paper Blossom Eau de Toilette - Paper Blossom - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Fleur de Mimosa Mini Body Mist - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents

Others also bought

Long Wool Coat - Black - Still Life
New
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Leather Tote Bag - Dark Brown - Still Life
Short Trench Coat - Beige - Still Life
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+5
100% organic cotton
Plain-Knit Wool Top - Dark Red - Still Life
+1
New100% wool
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Leather Penny Loafers - Brown/Faux Croco - Still Life
Plain-Knit Wool Top - Light Yellow - Still Life
+1
100% wool
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Pink - Still Life
+1
Wool-cotton
Leather Sock Boots - Dark Brown - Still Life
+1
New
Draped Cowl-Neck Top - Dark Red - Still Life
Wool Triangle Scarf - Beige - Still Life
100% wool
Asymmetric Wool Jacket - Dark Blue - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Cropped Houndstooth Blazer - Grey/Checked - Still Life
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
Chunky Chain Link Necklace - Gold - Still Life
Online exclusive
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Long Leather Gloves - Dark Brown - Still Life