Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Amber Noir Body Scrub

€ 17
250 ML | € 68.00 / 1L

Smoothing body scrub that polishes skin with a bespoke blend of sugar and oils. Features a comfy scent of warm spices, powdery florals, and dark ambroxan.​

Top notes: Cardamom, Bergamot, Pink Pepper​

Mid notes: Orris, Saffron, Vanilla Orchid​

Base notes: Blonde Woods, Ambroxan, Tobacco​

  • Infused with meadowfoam seed oil to moisturise as it cleans.​
  • Made in Italy​

 

Others also bought

Amber Noir Body Lotion - Amber Noir - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Amber Noir Body Wash - Amber Noir - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Amber Noir Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Wrap Cotton Blouse - Black - Still Life
100% cotton
Pull-On Wool Trousers - Dark Brown - Still Life
New100% wool
Tachisme Pepper Scented Candle - Tachisme Pepper - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Straw Tote Bag - Dark Brown - Still Life
Wool Polo T-Shirt - Dark Grey Melange - Still Life
100% wool
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Boxy Knit Jumper - Dark Grey - Still Life
+5
Cotton-wool
Rolled Edge Boat-Neck Top - Yellow - Still Life
100% cotton
Bouclé Wool Car Coat - Dark Brown - Still Life
Wide Brim Felt Hat - Off White - Still Life
New100% wool
Arabesque Wood Hand Cream - Arabesque Wood - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Oversized Cotton Shirt - Lilac/White - Still Life
+1
New100% cotton
Oval Frame Sunglasses - Black - Still Life
Split Suede Tote - Dark Brown - Still Life
Amber Noir Hand Soap - Amber Noir - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Raw-Edge Mini Dress - Black - Still Life
Amber Noir Hand Lotion​ - Amber Noir - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents