Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Amber Noir Body Mist​

€ 15
150 ML | € 100.00 / 1L

Body mist with a delicate perfume that captures warm spices, powdery florals, and dark ambroxan.​

Top notes: Cardamom, Bergamot, Pink Pepper​

Mid notes: Orris, Saffron, Vanilla Orchid​

Base notes: Blonde Woods, Ambroxan, Tobacco​

  • Fragrance family: Fruity​
  • Made in Italy​

 

Similar items

Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Amber Noir Perfume Oil - Amber Noir - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Fleur de Mimosa Mini Body Mist - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents

Others also bought

Amber Noir Eau de Toilette - Amber Noir - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Amber Noir Perfume Oil - Amber Noir - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Amber Noir Body Lotion - Amber Noir - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Amber Noir Body Wash - Amber Noir - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Amber Noir Hand Soap - Amber Noir - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Amber Noir Hand Lotion​ - Amber Noir - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Funnel Neck Jacquard Top - Dark Red/Checked - Still Life
Boiled Merino Cardigan - Mole - Still Life
100% wool
Amber Noir Body Scrub - Amber Noir - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Short Trench Coat - Burgundy - Still Life
Sardonyx Fire Perfume Oil - Sardonyx Fire - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Pleated Waist Shirt - Black - Still Life
Ribbed Long-Sleeve Top - Dark Red - Still Life
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Oversized Sweatshirt - Grey - Still Life
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Perle de Coco Eau de Toilette - Perle de Coco - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Tie-Waist Cotton Shirt - White - Still Life
+1
100% cotton
Round Wire-Frame Sunglasses - Silver - Still Life