Skip to:

Sale: New styles added

logo

Riviera Touch Nail Colour

€ 12
10 ML | € 1200.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Vegan formula​.
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.

Similar items

Metallic Mocha Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Ruby Glow Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Grape Galore Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Pretty Prism Nail Colour - Pretty Prism - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Trusted Mocha Nail Colour - Trusted Mocha - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Mermaid Hint Nail Colour - Mermaid Hint - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Rhinestone Roses Nail Colour - Rhinestone Roses - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Shimmer Shells Nail Colour - Shimmer Shells - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Royal Spice Nail Colour - Royal Spice - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Pearlescence Nail Colour - Pearlescence - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22

Others also bought

Cropped Cotton Twill Shirt - Blue/Striped - Still Life
Amber Noir Perfume Oil - Amber Noir - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Metallic Mocha Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Twist-Shoulder Jersey Top - Light Blue - Still Life
Fleur de Mimosa Mini Body Mist - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Knee-Length Slip Skirt - Black - Still Life
Sheer Socks - Black - Still Life
Ribbed Silk-Blend Socks - Black - Still Life
Knee-High Socks - Dark Grey - Still Life
Sheer Pointelle Socks - Light Blue - Still Life
Oversized Coat - Brown - Still Life
Crocheted V-Neck Top - White - Still Life
100% cotton
Sheer Socks - Brown - Still Life
Hoop Earrings Set - Gold - Still Life
Online exclusive
Two-Tone Cuff Bracelet - Khaki Green/Gold - Still Life
Perle de Coco Scented Candle - Perle De Coco - Still Life
Wrap Cotton Blouse - White/Black Dots - Still Life
100% cotton
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Amber Noir Hand Lotion​ - Amber Noir - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Amber Noir Body Wash - Amber Noir - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Amber Noir Body Lotion - Amber Noir - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Shimmer Shells Nail Colour - Shimmer Shells - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Textured Bow Tie Swimsuit - Brown - Still Life
+4
Online exclusive
Terra Rosa Nail Colour - Terra Rosa - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22