Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Sicilian Sunrise Canvas Beauty Pouch

€ 29
169 G | € 171.60 / 1kg

Sicilian Sunrise

Pink NoonMiami MuseFleur de MimosaSicilian Sunrise

This medium-size toiletry bag is designed for easy storage and inside-out protection. Crafted from a durable cotton canvas, the bag is detailed with a top zip closure with tonal pull-tab. The inner compartment holds a pocket for small items. 

Depth: 12cm / 4.7"

Height: 12cm / 4.7"

Width: 22cm / 8.7"

Similar items

Split-Suede Carryall Bag - Dark Brown - Still Life
Split-Suede Carryall Bag - Blue - Still Life
Moulded Split-Suede Phone Bag - Dark Blue - Still Life

Others also bought

Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Scrub - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Tie-Waist Cotton Shirt - White - Still Life
+1
100% cotton
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Perfume Oil - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Taupe Brown - Lookbook
Barrel-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
+10
100% cotton
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sicilian Sunrise Hand Lotion​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Ruched Top - Black - Still Life
Printed Silk Scarf - Brown/Turquoise - Still Life
100% silk
Sardonyx Fire Body Scrub - Sardonyx Fire - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Ribbed Long-Sleeve Top - Dark Red - Still Life
Scalloped Lace Dress - Dark Brown - Still Life
Paper Blossom Eau de Toilette - Paper Blossom - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Ruched Top - Lavender Grey - Still Life
Short Trench Coat - Beige - Still Life
Barrel-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
Sphere Cuff Bracelet - Silver - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life