Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Fleur de Mimosa Canvas Beauty Pouch

€ 29
169 G | € 171.60 / 1kg

Fleur de Mimosa

Pink NoonMiami MuseFleur de MimosaSicilian Sunrise

This medium-size toiletry bag is designed for easy storage and inside-out protection. Crafted from a durable cotton canvas, the bag is detailed with a top zip closure with tonal pull-tab. The inner compartment holds a pocket for small items. 

Depth: 12cm / 4.7"

Height: 12cm / 4.7"

Width: 22cm / 8.7"

Similar items

Split-Suede Carryall Bag - Dark Brown - Still Life
Split-Suede Carryall Bag - Blue - Still Life
Moulded Split-Suede Phone Bag - Dark Blue - Still Life

Others also bought

Ribbed Long-Sleeve Top - Dark Red - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Wool-Cotton Bouclé Jumper - Off White - Still Life
Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Wrap Cotton Blouse - Light Blue - Still Life
100% cotton
Hand Soap & Hand Lotion Kit - Punk Bouquet - Still Life
€ 22
500.0 ML | € 44 / 1 L
2 scents
Barrel-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
Short Trench Coat - Beige - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Taupe Brown - Lookbook
Straight-Leg Jeans - Dusty Blue - Still Life
Leather Belt - Dark Brown - Still Life
Rib-Knit Wool Boatneck Top - Lilac - Still Life
Sleeveless Satin Midi Dress - Dark Brown - Still Life
Tie-Waist Midi Dress - Black/Floral - Still Life
Classic Leather Belt - Black - Still Life
Sheer Pointelle Socks - Light Blue - Still Life
Rib-Knit Top - Cream - Still Life
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Cross-Back Swimsuit - Black - Still Life
Wavy Cuff Bracelet - Silver - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Barrel-Leg Jeans - Dark Brown - Still Life
+10
100% cotton
Strappy Block Heel Sandals - Beige - Still Life