Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Vibrant Petunia Cream Blusher

€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1kg
Sale

Vibrant Petunia

Vibrant PetuniaSimply PinkValentineFavourite Flower

A weightless cream blusher that is easy to blend, leaving skin with a hint of colour. ​

  • Light-as-air with a hint of colour​
  • For face / lips​
  • Contains squalane​
  • Can also be used on lips​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Blending Brush, Blending Sponge​ ​

 

Combine with

Image of Glass Divine Balm Highlighter
Image of Clear Brow Laminator
Out of stock

Similar items

Powder Blush - Flush FIlter - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Blossom out - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Sand Sculpture - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Picture Peony - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Fancy Brick - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Satin Bow Liquid Blusher - Satin Bow - Still Life
€ 22
13.4 ML | € 1641.79 / 1 L
Powder Blush - Apricot Now - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale

Others also bought

Alpaca-Blend Balloon-Sleeve Jumper - Brown - Still Life
Powder Blush - Flush FIlter - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Candy Caricature Lip Gloss - Candy Caricature - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Cashmere Knit Scarf - Red - Still Life
+5
New100% cashmere
Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
4 scents
Very Pitaya Matte Lip Colour - Very Pitaya - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Silk-Blend Ribbed Socks - Red - Still Life
Leather Chelsea Boots - Black - Still Life
Sale
Silk-Blend Ribbed Socks - Light Blue - Still Life
Heart-Pendant Hoop Earrings - Silver - Still Life
Mohair-Blend Knitted T-shirt - Brown - Still Life
Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
Sale
Powder Blush - Picture Peony - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Mohair-Blend Balloon-Sleeve Jumper - Light Beige - Still Life
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Camel - Still Life
Miami Muse Hand Cream - Miami Muse - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Tapered Knit Cardigan - Dark Brown - Lookbook
SaleWool-cotton
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Hand Cream - Sardonyx Fire - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Knitted Sweater Vest - Navy Blue - Still Life
SaleWool-cotton
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Crewneck T-Shirt - Black - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
Straight Press-Crease Trousers - Black - Lookbook