Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Blossom out Powder Blush

€ 12€ 22
4 G | € 3000.00 / 1kg
Sale

Blossom out

Fancy BrickFlush FIlterBlossom outApricot NowPicture PeonySand Sculpture

Velvety blusher that effortlessly blends and builds from a natural flush to a statement shade.​

  • Velvety feel and finish​
  • Builds and blends effortlessly​
  • Goes great with: Powder Brush​ ​

 

Combine with

Image of Slightly Brown Lip Gloss

Similar items

Cream Blusher - Simply Pink - Still Life
€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1 KG
+1
Sale
Cream Blusher - Vibrant Petunia - Still Life
€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1 KG
+1
Sale
Satin Bow Liquid Blusher - Satin Bow - Still Life
€ 22
13.4 ML | € 1641.79 / 1 L
Cream Blusher - Valentine - Still Life
€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1 KG
+1
Sale
Cream Blusher - Favourite Flower - Still Life
€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1 KG
+1
Sale

Others also bought

Eye Marker - Ink Spill - Still Life
€ 10€ 19
1.1 ML | € 9090.91 / 1 L
Sale
Merino Wool Polo Neck Top - Dark Brown - Lookbook
+1
New100% merino wool
Rouge Icon Lip Pencil - Rouge Icon - Still Life
€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.57 / 1 KG
+1
Sale
Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Relaxed Wide-Leg Cotton Trousers - Rust Brown - Still Life
Sale100% cotton
Oversized Wool Jumper - Black/White - Still Life
Sale100% wool
Rib-Knit Wool Boatneck Top - Bright Pink - Still Life
Sale100% wool
Technical Drawstring Midi Dress - Rust Brown/Black - Still Life
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Straight Press-Crease Trousers - Black - Lookbook
Press-Crease Flared Jeans - Washed Mid Blue - Still Life
Wide-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Long Wide-Leg Jeans - Blue - Still Life
Sale
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Fitted Tank Top - White - Still Life
€ 12€ 19
Sale
Leather Chelsea Boots - Black - Still Life
Sale
Chunky Leather Loafers - Brown - Still Life
+1
Sale
Long-Sleeve Wool Top - Black - Still Life
Sale
Cream Blusher - Vibrant Petunia - Still Life
€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1 KG
+1
Sale
High-Waist Mini Skirt - Black - Lookbook
Sale
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Camel - Still Life
Rib-Knitted Long Dress - Black - Still Life
Sale
Peplum Mini Dress - White - Still Life
€ 45€ 79
Sale100% cotton