Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Arabesque Wood Hand Soap

€ 9
250 L | € 0.04 / 1L
Out of stock

Arabesque Wood

Perle de CocoArabesque Wood
Everyday indulgent wash that ensures hands are perfectly cleansed, cared for and delightfully scented scented with fresh lemon and ginger that bring a fresh scent to the woody depth of moss and amber. ml/8.45 fl oz.

Mild cleansing agents ensure that hands do not dry out.

Similar items

Amber Noir Hand Soap - Amber Noir - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Miami Muse Hand Soap - Miami Muse - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents

Others also bought

Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Blue - Still Life
Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Brown - Lookbook
+2
New100% cotton
Plain-Knit Wool Top - Dark Red - Still Life
+1
New100% wool
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Chunky Hoop Set - Gold - Still Life
Online exclusive
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Dark Red - Still Life
+1
NewWool-cotton
Fitted-Waist Cotton Shirt - Blue/White - Still Life
+2
100% cotton
Wide-Leg Jeans - Dark Brown - Still Life
+8
New
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+5
100% organic cotton
Barrel-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
Half-Zip Cotton Sweatshirt - Red - Still Life
New100% organic cotton
Mohair-Blend Cardigan - Red - Still Life
Newcotton-wool-mohair
Pleated Waist Shirt - Dark Brown - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Button-Detail Wool Top - Dark Brown - Still Life
New100% wool
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Zip Pocket Tailored Trousers - Black - Still Life
Merino Wool Polo Neck Top - Red - Still Life
+1
New100% merino wool
Bouclé Wool Car Coat - Dark Brown - Still Life
Oversized Wool Jumper - Off White - Still Life
New100% wool
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Burgundy - Still Life
Hoop Earrings Set - Gold - Still Life
Online exclusive
Long Wool Coat - Black - Still Life
New