Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Pink Noon Hand Soap

€ 10
250 ML | € 40.00 / 1L

Indulgent soap that ensures hands are perfectly cleansed and cared for. ​ Features a floral scent that imagines exotic white flowers and glowing sunsets on an island far far away.​ ​

Top notes: Bergamot, Williams Pear Aromaspace​

Mid notes: Jasmine, Tuberose, Frangipani​

Base notes: Salty Vanilla, Musk, Sandalwood​ ​

  • Keeps hands soft and supple.​
  • Contains moisturising ingredient glycerin.​
  • Vegan formula​
  • Made in Italy​ ​

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.

Others also bought

Pink Noon Hand Lotion - Pink Noon - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Amber Noir Body Wash - Amber Noir - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Perfect Pistachio Body Wash & Body Lotion Kit - Perfect Pistachio - Still Life
€ 29
700 ML | € 41.43 / 1 L
Pink Noon Eau de Toilette - Pink Noon - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
adidas Handball Spezial Sneakers - Dark Red - Still Life
New Balance 740 Sneakers - White - Still Life
Wavy Cuff Bracelet - Gold - Still Life
Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Mole - Still Life
Miami Muse Body Scrub - Miami Muse - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Ruched Top - Black - Still Life
Wool-Blend Socks - Light Blue - Still Life
New Balance 740 Sneakers - Beige - Still Life
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock
Rib-Knit Merino Polo Top - Dark Blue - Still Life
100% merino wool
Wool Triangle Scarf - Dark Brown - Still Life
100% wool
Boxy Knit Jumper - Dark Blue - Still Life
+5
Wool-cotton
Cropped Wide-Leg Jeans - Light Blue - Still Life
Wrap Blouse - Grey/Leopard Print - Still Life
Punk Bouquet Body Scrub - Punk Bouquet - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents