Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Miami Muse Perfume Oil

€ 19
6 ML | € 3166.67 / 1L
Out of stock

This travel-friendly roll-on perfume oil is delicately scented with long-lasting floral notes that reveals sprinkles of pink pepper falling over cotton candy swept in musk.​ 6 ml/0.24 fl oz. ​

Top notes: Pink Pepper, Guava​

Mid notes: Raspberry Blossom, Violet​

Base notes: Patchouli, Pink Cotton Candy, Liquid Musks​

Fragrance family: Fruity​

Made in Italy

Others also bought

Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Perle de Coco Eau de Toilette - Perle de Coco - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sardonyx Fire Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Boxy Knit Jumper - Dark Grey - Still Life
+5
Cotton-wool
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Brown - Lookbook
+2
New100% cotton
Boxy Knit Jumper - Dark Blue - Still Life
+5
Wool-cotton
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Oversized Cotton Shirt - White - Still Life
+1
New100% cotton
Miami Muse Eau de Toilette - Miami Muse - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Paper Blossom Eau de Toilette - Paper Blossom - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+5
100% organic cotton
Amber Noir Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool