Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Hot Coffee Tinted Lip Serum

€ 19
5.5 ML | € 3454.55 / 1L

Hot Coffee

Hot CoffeeOh RaspberryRose PuddingSticky Toffee

Peptide lip serum that gives lips a soft feel and rich, glossy finish.

• Sheer coverage

• Moisturising

• Contains peptides and sweet almond oil

• Dermatologically tested

 

Others also bought

Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Merino Wool Polo Neck Top - Green - Still Life
Cotton Shirt - Brown/Blue Stripes - Still Life
+2
100% cotton
Shaping Brush ​ - Shaping Brush - Still Life
Barrel-Leg Jeans - Light Khaki - Still Life
+10
100% cotton
Tapered Jeans - Black - Still Life
Hand Lotion​ - Perle de Coco - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Oversized Cotton Shirt - Dark Brown - Still Life
+1
New100% cotton
Suede Sock Boots - Cognac - Still Life
+1
New
Blending Brush​ - Blending Brush - Still Life
Straight-Leg Jeans - Dusty Blue - Still Life
Tailored Linen Shorts - Beige - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Bright Blue - Still Life
Cotton Shirt - White - Still Life
+2
100% cotton
Wool Doublé Jacket - Mole - Still Life
Tulip Bag Charm - Light Blue/Burgundy - Still Life
Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Brown - Lookbook
+2
New100% cotton
Oversized Cotton Shirt - Lilac/White - Still Life
+1
New100% cotton
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Ribbed Long-Sleeve Top - Light Blue - Still Life
Bouclé Wool Car Coat - Dark Brown - Still Life
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Ribbed Long-Sleeve Top - White - Still Life