Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Pink Noon Canvas Beauty Pouch

€ 29
169 G | € 171.60 / 1kg

Pink Noon

Pink NoonMiami MuseFleur de MimosaSicilian Sunrise

This medium-size toiletry bag is designed for easy storage and inside-out protection. Crafted from a durable cotton canvas, the bag is detailed with a top zip closure with tonal pull-tab. The inner compartment holds a pocket for small items. 

Depth: 12cm / 4.7"

Height: 12cm / 4.7"

Width: 22cm / 8.7"

Similar items

Split-Suede Carryall Bag - Blue - Still Life
Split-Suede Carryall Bag - Dark Brown - Still Life
Moulded Split-Suede Phone Bag - Dark Blue - Still Life

Others also bought

Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Tie-Belt Wool Trench Coat - Black - Still Life
Relaxed Knit Jumper - Black - Lookbook
Relaxed Knit Jumper - Grey Melange - Lookbook
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+5
100% organic cotton
Short Trench Coat - Beige - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Burgundy - Still Life
Boxy Cotton T-Shirt - Black - Lookbook
+5
100% organic cotton
Cashmere Knit Scarf - Navy Blue - Still Life
+5
100% cashmere
Oversized Cotton Shirt - Lilac/White - Still Life
+1
New100% cotton
Oversized Drawstring Utility Jacket - Dark Brown - Still Life
Split Suede Mini Tote - Mole - Still Life
Cashmere Knit Scarf - Black - Still Life
+5
100% cashmere
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Taupe Brown - Lookbook
Barrel-Leg Jeans - Dark Brown - Still Life
+10
100% cotton
Cotton Jersey Top - Off White/Stripes - Still Life
100% organic cotton
Pleated Mini Skirt - Dark Blue - Still Life
Straight-Leg Jeans - Dusty Blue - Still Life
Sienna Stunner Lip Colour & Lip Pencil Kit - Sienna Stunner - Still Life
€ 29
30 G | € 966.67 / 1 KG
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Mock Neck Scuba Sweatshirt - Grey Melange - Still Life
Fleur de Mimosa Mini Body Mist - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Silk-Blend Chiffon Blouse - Black - Still Life
Relaxed Trench Coat - Black - Still Life