Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Miami Muse Canvas Beauty Pouch

€ 29
169 G | € 171.60 / 1kg

Miami Muse

Pink NoonMiami MuseFleur de MimosaSicilian Sunrise

This medium-size toiletry bag is designed for easy storage and inside-out protection. Crafted from a durable cotton canvas, the bag is detailed with a top zip closure with tonal pull-tab. The inner compartment holds a pocket for small items. 

Depth: 12cm / 4.7"

Height: 12cm / 4.7"

Width: 22cm / 8.7"

Similar items

Split-Suede Carryall Bag - Blue - Still Life
Split-Suede Carryall Bag - Dark Brown - Still Life
Moulded Split-Suede Phone Bag - Dark Blue - Still Life

Others also bought

Relaxed Trench Coat - Black - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Contrast Metal Resin Bangle - Blue/Gold - Still Life
Strappy Block Heel Sandals - Beige - Still Life
Brushed Cashmere Cardigan - Dark Brown - Still Life
New100% cashmere
Short Trench Coat - Beige - Still Life
Pleated-Waist Linen Shirt - Dark Brown - Still Life
Small Card Holder - Brown - Still Life
Cashmere Headband - Dusty white - Still Life
100% cashmere
Cotton Cross-Over Blouse - Light Blue - Still Life
100% cotton
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Taupe Brown - Lookbook
Miami Muse Hand Soap - Miami Muse - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Ribbed Long-Sleeve Top - Dark Red - Still Life
Pleated Mini Skirt - Dark Blue - Still Life
Tailored Circle Cut Skirt - Black - Still Life
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Wide-Leg Jeans - Light blue - Still Life
Pink Noon Hand Lotion - Pink Noon - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Amber Noir Eau de Toilette - Amber Noir - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Perle de Coco Scented Candle - Perle De Coco - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Boxy Cotton T-Shirt - Grey - Still Life
+4
100% organic cotton
Mohair-Blend Pointelle Cardigan - Grey - Still Life
cotton-wool-mohair
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Oversized Tote Bag - Dark Blue - Still Life