Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Pink Noon Eau de Toilette

€ 35
50 ML | € 700.00 / 1L

A long-lasting floral scent. Imagine exotic white flowers and glowing sunsets on an island far far away.​ ​

Top notes: Bergamot, Williams Pear Aromaspace​

Mid notes: Jasmine, Tuberose, Frangipani​

Base notes: Salty Vanilla, Musk, Sandalwood​ ​

  • Fragrance family: Floral​
  • Made in Italy​ ​

 

Similar items

Sardonyx Fire Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Punk Bouquet Perfume Oil - Punk Bouquet - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Miami Muse Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Pink Noon Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Arabesque Wood Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents

Others also bought

Pink Noon Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Pink Noon Perfume Oil - Pink Noon - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Amber Noir Perfume Oil - Amber Noir - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Sicilian Sunrise Perfume Oil - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Boxy Cotton T-Shirt - Grey - Still Life
+4
100% organic cotton
Pink Noon Hand Lotion - Pink Noon - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Wide-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
Cotton Pointelle Jacquard Top - White - Still Life
Satin Slip Midi Dress - Black/Florals - Still Life
Cropped Wide-Leg Jeans - Light Blue - Still Life
Tailored Playsuit - Red - Still Life
Cotton-linen
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Structured Merino Jumper - White/Black - Still Life
100% merino wool
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Chunky Hoop Set - Gold - Still Life
Online exclusive
Knitted Collar Cardigan - Bright Blue - Still Life
Punk Bouquet Perfume Oil - Punk Bouquet - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Long-Sleeve Cotton Top - Burgundy - Still Life
Online exclusive