Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Pink Noon Body Mist

€ 15
150 ML | € 100.00 / 1L

Body mist infused with shimmer, featuring a floral scent. Imagine exotic white flowers and glowing sunsets on an island far far away.​ ​

Top notes: Bergamot, Williams Pear Aromaspace​

Mid notes: Jasmine, Tuberose, Frangipani​

Base notes: Salty Vanilla, Musk, Sandalwood​ ​

  • Leaves skin radiant and delicately scented. ​
  • Shake well before use​.
  • Made in Italy​ ​

 

Similar items

Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Fleur de Mimosa Mini Body Mist - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents

Others also bought

Pink Noon Perfume Oil - Pink Noon - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Pink Noon Eau de Toilette - Pink Noon - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Relaxed Silk Shirt - Dark Brown/Dots - Still Life
+1
New100% silk
Knitted Shirt Dress - Dark Brown - Still Life
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Strappy Leather Sandals - Brown/Snake Print - Still Life
Leather Ring Sandals - Black - Still Life
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Double-Strap Slip Dress - Dark Blue - Still Life
The Red Satin Lip Colour - The Red - Still Life
€ 32
3.8 G | € 8421.05 / 1 KG
+6
Strappy Leather Sandals - Black - Still Life
Pink Noon Hand Lotion - Pink Noon - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Leather Ring Sandals - Brown - Still Life
Gathered Cotton Blouse - Bright Orange - Still Life
100% cotton
Wool Triangle Scarf - Burgundy - Still Life
100% wool
Loose-Fit Tailored Trousers - Dark Red - Still Life
Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Contrast Metal Resin Bangle - Black/Gold - Still Life
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Satin Slip Midi Dress - Black/Florals - Still Life
Strappy Block Heel Sandals - Beige - Still Life