Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Ribbon Reveal Liquid Blusher

€ 5€ 22
13.4 ML | € 373.14 / 1L
Out of stock

Ribbon Reveal

Satin BowIt's RaspberryRibbon RevealTender Tulip

A skin-loving blusher with squalane that blends effortlessly, delivering a touch of colour.​

  • Light-as-air with a hint of colour​
  • Contains squalane​
  • Dermatologically tested​
  • 92% natural origin*​
  • Goes great with: Blending Brush, Blending Sponge​ ​

*Natural origin defined and calculated in accordance with ISO 16128

Similar items

Powder Blush - Fancy Brick - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Flush FIlter - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Cream Blusher - Favourite Flower - Still Life
€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1 KG
+1
Sale
Cream Blusher - Simply Pink - Still Life
€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1 KG
+1
Sale
Cream Blusher - Vibrant Petunia - Still Life
€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1 KG
+1
Sale
Cream Blusher - Valentine - Still Life
€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1 KG
+1
Sale
Powder Blush - Blossom out - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Picture Peony - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Sand Sculpture - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Apricot Now - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale

Others also bought

Leather-Trimmed Mesh Tote Bag - Blue - Still Life
Garter Knit Wool Scarf - Light Blue - Still Life
100% wool
Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Brown - Lookbook
+2
New100% cotton
Powder Blush - Blossom out - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Femme Flair Lip Gloss - Femme Flair - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Knitted Jumper - Black - Still Life
€ 39€ 59
SaleWool-cotton
Powder Blush - Fancy Brick - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Picture Peony - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Rib-Knit Cardigan - Grey Melange - Still Life
€ 49€ 79
SaleWool-cotton
Crewneck T-Shirt - White - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
Powder Blush - Sand Sculpture - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Cowl Neck Gathered Top - Yellow - Still Life
Knitted Sweater Vest - Navy Blue - Still Life
SaleWool-cotton
Boat-Neck Rib-Knit Top - Black - Still Life
Sale
Tapered Knit Cardigan - Dark Brown - Lookbook
SaleWool-cotton
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
Sale
Long-Sleeve Merino Wool Top - Black - Still Life
Sale100% merino wool
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Alpaca-Blend Balloon-Sleeve Jumper - Brown - Still Life
Straight Press-Crease Trousers - Black - Lookbook
Knitted Sweater - Dark Brown - Lookbook
€ 29€ 49
Sale
Cashmere and cotton jumper - Beige - Still Life
SaleCashmere-cotton
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Camel - Still Life