Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Valentine Cream Blusher

€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1kg
Sale

Valentine

Vibrant PetuniaSimply PinkValentineFavourite Flower

A weightless cream blusher that is easy to blend, leaving skin with a hint of colour. ​

  • Light-as-air with a hint of colour​
  • For face / lips​
  • Contains squalane​
  • Can also be used on lips​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Blending Brush, Blending Sponge​ ​

 

Combine with

Image of Glass Divine Balm Highlighter
Image of Clear Brow Laminator
Out of stock

Similar items

Powder Blush - Fancy Brick - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Picture Peony - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Flush FIlter - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Sand Sculpture - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Satin Bow Liquid Blusher - Satin Bow - Still Life
€ 22
13.4 ML | € 1641.79 / 1 L
Powder Blush - Blossom out - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Apricot Now - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale

Others also bought

Sculptural-Sleeve Jacket - Navy Blue - Still Life
Sale
Crewneck T-Shirt - Black - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
Tapered Knit Cardigan - Dark Brown - Lookbook
SaleWool-cotton
Tie-Front Wide-Leg Trousers - Beige - Still Life
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Camel - Still Life
Knitted Sweater Vest - Navy Blue - Still Life
SaleWool-cotton
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Straight Press-Crease Trousers - Black - Lookbook
Lace-Up Leather Boots - Brown - Still Life
Sale
Straight Press-Crease Trousers - Navy - Still Life
A-line Jacquard Midi Skirt - Beige/Gold - Still Life
adidas Gazelle Lo Pro W Sneakers - Dark Red - Still Life
High-Shaft Leather Sock Boot - Black - Still Life
Silk-Blend Ribbed Socks - Red - Still Life
Cotton-Twill Baseball Cap - Dark Grey - Still Life
+2
SaleOnline exclusive
French Taupe Satin Lip Colour - French Taupe - Still Life
€ 17€ 32
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Long-Sleeve Cotton Top - Burgundy - Still Life
Online exclusive
Brushed Cashmere Vest - Grey - Still Life
New100% cashmere
Powder Blush - Flush FIlter - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Silk-Blend Ribbed Socks - Light Blue - Still Life
Chunky Rib-Knit Cardigan - Blue Melange - Still Life
SaleWool-cotton
Croco Effect Belt - Beige/Faux Croco - Still Life
€ 29€ 49
+1
Sale
adidas SL 72 OG - Brown/Yellow - Still Life
€ 59€ 100
Sale
Leather Bowling Bag - Cognac - Still Life
€ 99€ 199
Sale