Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Favourite Flower Cream Blusher

€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1kg
Sale

Favourite Flower

Vibrant PetuniaSimply PinkValentineFavourite Flower

A weightless cream blusher that is easy to blend, leaving skin with a hint of colour. ​

  • Light-as-air with a hint of colour​
  • For face / lips​
  • Contains squalane​
  • Can also be used on lips​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Blending Brush, Blending Sponge​ ​

 

Combine with

Image of Mauve Modern Cheek Lip
Sale
Image of Glass Divine Balm Highlighter
Image of Clear Brow Laminator
Out of stock

Similar items

Powder Blush - Picture Peony - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Fancy Brick - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Apricot Now - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Satin Bow Liquid Blusher - Satin Bow - Still Life
€ 22
13.4 ML | € 1641.79 / 1 L
Powder Blush - Blossom out - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Flush FIlter - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Powder Blush - Sand Sculpture - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale

Others also bought

Soot Smudge Eye Pencil - Soot Smudge - Still Life
€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1 KG
+1
Sale
Silk-Blend Ribbed Socks - Red - Still Life
Printed Tie-Neck Silk Blouse - Red/White Dots - Still Life
Silk-Blend Ribbed Socks - Light Blue - Still Life
Brushed Cashmere Vest - Grey - Still Life
New100% cashmere
Powder Blush - Picture Peony - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
High-Shaft Leather Sock Boot - Black - Still Life
Candy Caricature Lip Gloss - Candy Caricature - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Oversized Mohair-Blend Cardigan - Dark Blue - Still Life
Lace-Up Leather Boots - Brown - Still Life
Sale
Nappa Sock Boots - Black - Still Life
Gathered Side Placket Top - Dark Grey - Still Life
100% cotton
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Mauve Modern Cheek & Lip - Mauve Modern - Still Life
€ 10€ 19
5.0 G | € 2000 / 1 KG
Sale
Long-Sleeve Merino Wool Top - Black - Still Life
Sale100% merino wool
Crescent-Buckle Belt - Brown - Still Life
+1
Sale
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Camel - Still Life
Leather Loafers - Black - Still Life
Tapered Knit Cardigan - Dark Brown - Lookbook
SaleWool-cotton
Knitted Sweater Vest - Navy Blue - Still Life
SaleWool-cotton
Straight Press-Crease Trousers - Black - Lookbook
Famous Brown Eye Pencil - Famous Brown - Still Life
€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1 KG
+1
Sale
Alpaca-Blend Balloon-Sleeve Jumper - Brown - Still Life