Skip to:
Skip to Navigation
chevron-down
Skip to Main Content
chevron-down
Skip to Footer
chevron-down
Sale: Up to 50% off
Sale: Up to 50% off
arrow-right
logo
menu
search
ellipsis
account
ellipsis
account
favourite-inactive
favourite-inactive
bag
bag
View products
View products
close
chevron-down
close
chevron-down
Arabesque Wood Mini Body Mist
favourite-inactive
€ 7
50 L | € 0.15 / 1L
Out of stock
Arabesque Wood
Find in store
chevron-down
Choose size
chevron-down
Fast-drying body mist with a delicate perfume that instantly reawakens the senses, leaving mind and body revitalised. Delicately scented with notes of deep earthy oud with a twist of citrus. 1.69 fl oz / 50 ml
Details & Fit
chevron-right
chevron-right
Material
chevron-right
chevron-right
Shipping & Payment
chevron-right
chevron-right
Matching Set
plus
favourite-inactive
Eau de Toilette
plus
favourite-inactive
Roll on Perfume
Similar items
plus
favourite-inactive
Fleur de Mimosa Mini Body Mist
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
plus
favourite-inactive
Miami Muse Mini Body Mist
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
plus
favourite-inactive
Sicilian Sunrise Body Mist
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
plus
favourite-inactive
Arabesque Wood Body Mist
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
plus
favourite-inactive
Punk Bouquet Body Mist
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
plus
favourite-inactive
Arabesque Wood Mini Body Mist
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
plus
favourite-inactive
Amber Noir Mini Body Mist
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
plus
favourite-inactive
Perfect Pistachio Mini Body Mist
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
plus
favourite-inactive
Sicilian Sunrise Mini Body Mist
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
plus
favourite-inactive
Punk Bouquet Mini Body Mist
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Others also bought
plus
favourite-inactive
Boxy Knit Jumper
€ 59
+5
New
Cotton-wool
plus
favourite-inactive
Alpaca-Blend Knitted Cardigan
€ 89
+6
New
plus
favourite-inactive
Voluminous Belted Wool Coat
€ 249
+2
New
plus
favourite-inactive
Boxy Knit Jumper
€ 59
+5
Cotton-wool
plus
favourite-inactive
Long Wool Coat
€ 299
New
plus
favourite-inactive
Asymmetric Wool Jacket
€ 199
New
plus
favourite-inactive
Rib-Knit Wool Boatneck Top
€ 69
100% wool
plus
favourite-inactive
Short Trench Coat
€ 149
New
plus
favourite-inactive
Thin-Knit Cardigan
€ 69
New
Cotton-wool
plus
favourite-inactive
Wide-Leg Jeans
€ 89
+8
New
plus
favourite-inactive
Oversized Coat
€ 299
New
plus
favourite-inactive
Plain-Knit Wool Top
€ 59
+1
New
100% wool
plus
favourite-inactive
Long Wool Coat
€ 299
New
plus
favourite-inactive
Relaxed Knit Jumper
€ 49
+4
plus
favourite-inactive
Collared Bomber Jacket
€ 129
plus
favourite-inactive
Ribbed Long-Sleeve Top
€ 29
+5
plus
favourite-inactive
Wool-Cotton V-Neck Jumper
€ 59
+1
New
Wool-cotton
plus
favourite-inactive
Wool Mock-Neck Top
€ 59
100% wool
plus
favourite-inactive
Cotton Crew-Neck T-Shirt
€ 25
+7
100% cotton
plus
favourite-inactive
Loose-Fit Tailored Trousers
€ 79
New
plus
favourite-inactive
Oversized Wool Jumper
€ 99
New
100% wool
plus
favourite-inactive
Wool-Blend Tailored Trousers
€ 129
+2
New
plus
favourite-inactive
Ribbed Long-Sleeve Top
€ 29
+5
New
plus
favourite-inactive
Boxy Knit Jumper
€ 59
+5
New
Wool-cotton
Beauty
/
Fragrance
/
Body mist
/
Mini Body Mist