Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Sicilian Sunrise Mini Body Mist

€ 9
50 ML | € 180.00 / 1L
Online exclusive

Body mist with a delicate perfume that features an uplifting scent of freshly picked lemons, tickling sun-warmed wood to new life.​ ​

Top notes: Lemon, Grapefruit, Red Currant​

Mid notes: Jasmine Petals, Pineapple, Pear​

Base notes: Cedarwood, Musk, Amber​ ​

  • Made in Italy​ ​

 

Similar items

Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Arabesque Wood Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Punk Bouquet Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Amber Noir Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Pink Noon Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Miami Muse Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Amber Noir Perfume Oil - Amber Noir - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Forest Haze Perfume Oil - Forest Haze - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents

Others also bought

Sicilian Sunrise Perfume Oil - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Lotion - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sicilian Sunrise - Still Life
2 scents
Ruched Loafers - Dark Brown - Still Life
Sicilian Sunrise Body Scrub - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Wool Wrap Cardigan - Dark Brown - Still Life
New100% merino wool
Sardonyx Fire Perfume Oil - Sardonyx Fire - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Tapered Jeans - Black - Still Life
Sicilian Sunrise Hand Lotion​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Arabesque Wood Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Boxy Knit Jumper - Lilac - Still Life
+5
Cotton-wool
Relaxed Knit Jumper - Mole Beige - Lookbook
Cotton Poplin Drawstring Shirt - Blue/Striped - Still Life
Wrap Blouse - Grey/Leopard Print - Still Life
Leather Sock Boots - Dark Brown - Still Life
+1
New
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive