Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Shaping Brush

€ 17

Shaping Brush

Shaping Brush

Essential shaping brush with rounded compact bristles, providing seamless blending of powder, cream, and liquid.​

  • Synthetic bristles​
  • Suitable for powder, cream and liquid formulas
  • Birchwood handle​

Similar items

Blending Brush​ - Blending Brush - Still Life

Others also bought

Blending Brush​ - Blending Brush - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Braided Leather Card Holder - Blue/Brown - Still Life
Sculptural Pleat Trousers - Cream - Still Life
Hand Lotion​ - Perle de Coco - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Barrel-Leg Jeans - Light Khaki - Still Life
+10
100% cotton
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Chartreuse - Still Life
Chain Choker Necklace - Gold - Still Life
Cropped Houndstooth Blazer - Grey/Checked - Still Life
Suede Sock Boots - Cognac - Still Life
+1
New
Wool-Blend Socks - Grey - Still Life
Punk Bouquet Body Scrub - Punk Bouquet - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Wool-Cashmere Mock Neck Jumper - Dark Mole - Still Life
Wool-cashmere
High Waist Houndstooth Shorts - Grey/Checked - Still Life
Knee-Length Slip Skirt - Black - Still Life
Mock-Neck Wool Jersey Top - Grey - Still Life
New100% wool
Knitted Alpaca-Blend Sweater - Dark Blue - Still Life
Silk-Blend Ribbed Socks - Brown - Still Life
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Paisley Silk Scarf - Black/White Paisley - Still Life
100% silk
Paisley Silk Scarf - Brown/White Paisley - Still Life
100% silk
Wool Mock-Neck Top - White/Black - Still Life
100% wool
Freshwater Pearl Necklace - White/Gold - Still Life
Textured Chain Necklace - Gold - Still Life