Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Blending Brush

€ 15

Blending Brush

Blending Brush

Multi-use blending brush with tapered shape and flat bristles for effortless application.​

  • Synthetic bristles​
  • Suitable for powder, cream and liquid formulas
  • Birchwood handle​

Combine with

Image of Eye Duo Brush
Out of stock
Image of Shaping Brush
Image of Powder Brush
Out of stock

Similar items

Shaping Brush ​ - Shaping Brush - Still Life

Others also bought

Ribbed Long-Sleeve Top - Dark Red - Still Life
Chain Choker Necklace - Gold - Still Life
Cotton Jersey Mini Dress - White/Blue/Striped - Still Life
Sienna Stunner Lip Colour & Lip Pencil Kit - Sienna Stunner - Still Life
€ 29
30 G | € 966.67 / 1 KG
Shaping Brush ​ - Shaping Brush - Still Life
Long Leather Gloves - Dark Brown - Still Life
Cotton Peplum Top - Cream - Still Life
Textured Mini Skirt - Beige Melange - Lookbook
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Wide-Leg Jeans - Blue - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Burgundy - Still Life
Barrel-Leg Jeans - Light Khaki - Still Life
+10
100% cotton
Cropped Houndstooth Blazer - Grey/Checked - Still Life
Suede Sock Boots - Cognac - Still Life
+1
New
High Waist Houndstooth Shorts - Grey/Checked - Still Life
Déjà Vu Mood Perfume Oil - Déjà Vu Mood - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Chartreuse - Still Life
Relaxed Denim Shorts - Black - Still Life
Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
4 scents
Oversized Peacoat - Beige - Still Life
Twist-Front Jersey Top - Dark Brown - Still Life
Freshwater Pearl Necklace - White/Gold - Still Life
Textured Chain Necklace - Gold - Still Life
Bamboo-Look Ring - Gold/Rhinestone - Still Life