Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Punk Bouquet Body Scrub

€ 17
250 ML | € 68.00 / 1L

Smoothing body scrub that polishes skin with a bespoke blend of sugar and oils. Features a floral scent that embraces frothy vanilla soda on a rebellious rose bouquet.​ ​

Top notes: Almond, Tangerine, Green Apple​

Mid Notes: Cyclamen, Tiger Orchid, Lotus Flower ​

Base notes: Vanilla, Tonka Beans, Tree Moss​ ​

  • Infused with meadowfoam seed oil to moisturise as it cleanses.​
  • Made in Italy​ ​

 

Others also bought

Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Punk bouquet Hand Lotion - Punk bouquet - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Punk Bouquet Scented Candle - Punk Bouquet - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Sicilian Sunrise Body Lotion - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Punk Bouquet Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Braided Leather Crossbody Bag - Mole - Still Life
Amber Noir Hand Soap - Amber Noir - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Tie Waist Jersey Top - Black - Lookbook
Hand Soap & Hand Lotion Kit - Punk Bouquet - Still Life
€ 22
500.0 ML | € 44 / 1 L
2 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Miami Muse Eau de Toilette - Miami Muse - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Boxy Cotton T-Shirt - Grey - Still Life
+4
100% organic cotton
Cropped Wide-Leg Jeans - Black - Still Life
Thin-Knit Cardigan - Dark Red - Lookbook
NewCotton-wool
Knee-Length Slip Skirt - Black - Still Life
Wool Polo T-Shirt - Dark Grey Melange - Still Life
100% wool
Boxy Cotton T-Shirt - Black - Lookbook
+4
100% organic cotton
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Amber Noir Body Lotion - Amber Noir - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Cotton Midi Dress - Brown/Checked - Still Life
100% cotton
Tailored Linen Shorts - Black - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Grey Melange - Still Life