Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Sardonyx Fire Hand Soap

€ 10
250 ML | € 40.00 / 1L
Out of stock

Indulgent soap that ensures hands are perfectly cleansed and cared for. Features an intense floral scent with dark amber, wild vanilla and hints of bloom.​ ​ 

Top notes: Guava, Pink Freesia​

Mid notes: Rose Absolute, Saffron, Indian Jasmine​

Base notes: Patchouli, Black Amber, Vanilla Beans​ ​

  • Keeps hands soft and supple.​
  • Contains moisturising ingredient glycerin.​
  • Vegan formula​
  • Made in Italy​ ​

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.​ ​

Others also bought

Sardonyx Fire Hand Lotion - Sardonyx Fire - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Sardonyx Fire Perfume Oil - Sardonyx Fire - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Sardonyx Fire Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Body Scrub - Sardonyx Fire - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Sardonyx Fire Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sardonyx Fire - Still Life
2 scents
Sardonyx Fire Hand Cream - Sardonyx Fire - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Amber Noir Body Wash - Amber Noir - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Barrel-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Rib-Knit Wool Boatneck Top - Dark Brown - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Pink Noon Hand Lotion - Pink Noon - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
New Balance 740 Sneakers - White - Still Life
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Wool Bib Collar - Dark Brown - Lookbook
Wool-mohair
Boxy Knit Jumper - Dark Grey - Still Life
+5
Cotton-wool
Shoulder Bag - Dark Brown - Still Life
Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Brown - Lookbook
+2
New100% cotton
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Dark Red - Still Life
+1
NewWool-cotton
Pull-On Wool Trousers - Black - Still Life
Back in stock100% wool
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents