Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Sardonyx Fire Body Scrub

€ 17
250 ML | € 68.00 / 1L

Smoothing body scrub that polishes skin with a bespoke blend of sugar and oils. Features an intense floral scent with dark amber, wild vanilla and hints of bloom.​ ​

Top notes: Guava, Pink Freesia​

Mid notes: Rose Absolute, Saffron, Indian Jasmine​

Base notes: Patchouli, Black Amber, Vanilla Beans​ ​

  • Infused with meadowfoam seed oil to moisturise as it cleanses.​
  • Made in Italy​ ​

 

Others also bought

Sardonyx Fire Scented Candle - Sardonyx Fire - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Sardonyx Fire Hand Lotion - Sardonyx Fire - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Sardonyx Fire Body Wash - Sardonyx Fire - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
4 scents
Sardonyx Fire Perfume Oil - Sardonyx Fire - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Arabesque Wood Hand Cream - Arabesque Wood - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
New Balance 740 Sneakers - Blue/White - Still Life
Amber Noir Body Lotion - Amber Noir - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Pomegranate Satin Lip Colour - Pomegranate - Still Life
€ 32
3.8 G | € 8421.05 / 1 KG
+6
Sardonyx Fire Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Wool-Cotton Cable Knit Cardigan - White - Still Life
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Relaxed Knit Jumper - Black - Lookbook
Amber Noir Hand Soap - Amber Noir - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Miami Muse Hand Soap - Miami Muse - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Déjà Vu Mood Scented Candle - Déjà Vu Mood - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Sardonyx Fire Hand Cream - Sardonyx Fire - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sardonyx Fire - Still Life
2 scents
Amber Noir Body Wash - Amber Noir - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
4 scents
Punk Bouquet Scented Candle - Punk Bouquet - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Structured Merino Jumper - White/Black - Still Life
100% merino wool