Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Plain Nougat Lip Glow

€ 19
2.8 G | € 6785.72 / 1kg

Plain Nougat

Plain NougatCoral DeluxeSoft BiscuitMauve MaybeBerry Mix

Creamy balm that melts on lips, giving a shiny finish.

• Sheer coverage

• Moisturising

• Infused with vitamin E and edelweiss extract

• Dermatologically tested

 

Others also bought

Slim Silk Print Scarf - Faded Pink/Floral - Still Life
100% silk
Mighty Mahogany Nail Colour - Mighty Mahogany - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Sleek Leather Cowboy Boots - Black - Still Life
Lace Turtleneck Top - Black - Still Life
Bouclé Wool Car Coat - Dark Brown - Still Life
Zip Pocket Tailored Trousers - Black - Still Life
Cotton Jumper - White/Blue Stripes - Still Life
100% cotton
Rib-Knit Tank Top - Dark Brown - Still Life
Cotton Jumper - White/Red Stripes - Still Life
100% cotton
Tachisme Pepper Scented Candle - Tachisme Pepper - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Plain-Knit Wool Cardigan - Grey - Still Life
Fitted Cashmere Hood - Black - Still Life
100% cashmere
Rib-Knit Tank Top - Pink - Still Life
Scalloped Lace Dress - Dark Brown - Still Life
Tailored Linen Shorts - Beige - Still Life
Pleated-Waist Linen Shirt - Light Beige - Still Life
Leather Loafer Pumps - Off White - Still Life
Lace-Trim Midi Dress - Black - Still Life
Barrel-Leg Ankle Jeans - Washed Blue - Still Life
New100% cotton
Triangle Bikini Top - Black - Still Life
Leather Slingback Sandals - Green - Still Life
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool