Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Pearlescence Nail Colour

€ 12
10 ML | € 1200.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

 

Similar items

Mighty Mahogany Nail Colour - Mighty Mahogany - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Bordeaux Mood Nail Colour - Bordeaux Mood - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Platinum Veil Nail Colour - Platinum Veil - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Roasted Walnut Nail Colour - Roasted Walnut - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Frozen Moss Nail Colour - Frozen Moss - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Baroque Red Nail Colour - Baroque Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Odd Pink Nail Colour - Odd Pink - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Lava Red Nail Colour - Lava Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Moody Khaki Nail Colour - Moody Khaki - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16

Others also bought

Relaxed Barrel-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
100% cotton
Ruched Top - White - Still Life
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Mighty Mahogany Nail Colour - Mighty Mahogany - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Triangle-Cut Swimsuit - Khaki Green - Still Life
Online exclusive
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Relaxed Denim Shorts - Black - Still Life
Drawstring Midi Dress - Black/White - Still Life
Draped Midi Dress - Black/Yellow/Checked - Still Life
Tailored Playsuit - Red - Still Life
Cotton-linen
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Interlocking Loop Ring - Gold - Still Life
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Fitted-Waist Cotton Shirt - White - Lookbook
+2
100% cotton
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Bright Blue - Still Life
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Pink - Still Life
+1
Wool-cotton