Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Java Bean Nail Colour

€ 12
10 ML | € 1200.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Vegan formula​.
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.

Similar items

Terra Rosa Nail Colour - Terra Rosa - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Trusted Mocha Nail Colour - Trusted Mocha - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Pretty Prism Nail Colour - Pretty Prism - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Mermaid Hint Nail Colour - Mermaid Hint - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Metallic Blue Nail Colour - Metallic Blue - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Beetle Green Nail Colour - Beetle Green - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Peony Ghost Nail Colour - Peony Ghost - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Sequin Flora Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Lemon Little Nail Colour - Lemon Little - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22

Others also bought

Long Wool Coat - Brown - Still Life
Back in stock
Fleur de Mimosa Mini Body Mist - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock
Rib-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
Cotton-Linen Bucket Hat - Light Beige - Still Life
Rhinestone Roses Nail Colour - Rhinestone Roses - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Metallic Mocha Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Gathered Side Placket Top - Dark Grey - Still Life
100% cotton
Wool-Blend Socks - Dark Red - Still Life
Mohair Blend Jumper - Dark Beige - Still Life
Mini Hair Claw - Lilac - Still Life
Cotton-Twill Baseball Cap - Dark Blue - Still Life
Wide-Leg Jeans - Dark Blue - Still Life
+6
New
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Oversized Cotton Shirt - White - Still Life
+1
New100% cotton
Barrel-Leg Jeans - Dark Brown - Still Life
+10
100% cotton
Tie-Waist Cotton Shirt - White - Still Life
+1
100% cotton
Cotton Shirt - White - Still Life
+2
100% cotton
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Relaxed Jacquard Blouse - White - Still Life
Voluminous Belted Wool Coat - Black - Still Life
+2
Back in stock
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive