Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Mermaid Hint Nail Colour

€ 12
10 ML | € 1200.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

 

Similar items

Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Odd Pink Nail Colour - Odd Pink - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Lava Red Nail Colour - Lava Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Moody Khaki Nail Colour - Moody Khaki - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Quiet Blue Nail Colour - Quiet Blue - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Bright Tomato Nail Colour - Bright Tomato - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Perfect Rust Nail Colour - Perfect Rust - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Java Bean Nail Colour - Java Bean - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
More Pistachio Nail Colour - More Pistachio - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16

Others also bought

Wool Triangle Scarf - Burgundy - Still Life
100% wool
Moody Khaki Nail Colour - Moody Khaki - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Sicilian Sunrise Hand Lotion​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Flared Linen Midi Dress - Lilac - Still Life
100% linen
Wool Lyocell Triangle Scarf - Beige - Still Life
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Oversized Knit Jumper - Off White/Black - Still Life
Wool-cotton
Checked Socks - Red/Checked - Still Life
New
Miami Muse Hand Cream - Miami Muse - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Fitted Cashmere Hood - Dark Brown - Still Life
New100% cashmere
Button-Detail Wool Top - Cream - Still Life
New100% wool
Leather Ankle Boots - Dark Beige - Still Life
Cashmere Knit Scarf - Mole - Still Life
+5
100% cashmere
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Relaxed Barrel Trousers - Black - Still Life
Roasted Walnut Nail Colour - Roasted Walnut - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Cotton Crew-Neck T-Shirt - Grey Melange - Still Life
+7
100% organic cotton
Barrel‑Leg Cropped Trousers - Off White - Still Life
Short-Sleeve Cashmere Top - Blue - Still Life
+1
100% cashmere
Draped Cowl-Neck Top - Dark Red - Still Life
Baroque Red Nail Colour - Baroque Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Rib-Knit Wool Boatneck Top - Dark Brown - Still Life
More Pistachio Nail Colour - More Pistachio - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Strappy Leather Sandals - Black - Still Life